Kliknij i zobacz film: Jak Skutecznie złożyć zamówienie w naszym sklepie ?

Główna

Czytaj więcej...

Promocje

Ostatnio przeglądane

Reklama Google
Grill & Oven Zobacz większe

Grill & Oven - płyn do mycia piekarników

Nowy produkt

Silny Produkt alkaliczny do mycia i odtłuszczania piekarników. Usuwa uciążliwe przypalenia, zwęglenia, opalenia, sadzę, itp.

Więcej szczegółów

14,00 zł brutto

Więcej informacji

Rozpuszcza i usuwa silne zabrudzenia tłuszczowe oraz przypalenia.

 • Zawarte w produkcie krzemiany chronią myte powierzchnie przed korozją.
 • Nie zawiera fosforanów, formaldehydu, rozpuszczalników.
 • Skoncentrowana wersja DR Grill Remover nadaje się do stosowania w systemach automatycznego czyszczenia pieców.

NIE PŁAĆ ZA PRZESYŁKĘ !!!

kliknij i zobacz szczegóły


ZASTOSOWANIE

Gotowy do użycia środek płynny do mycia i odtłuszczania: piekarników, blach, grilli, frytkownic, pieców konwekcyjno- parowych z funkcją automatycznego czyszczenia oraz innych maszyn i urządzeń kontaktujących się z żywnością. Idealnie nadaje się do usuwania przypaleń z garnków bez szorowania. Dzięki wygodnej butelce jest łatwy do zastosowania. Bardzo skuteczny już po kilku minutach. Produkt zarówno do domowego jak i profesjonalnego zastosowania w przemyśle rolno-spożywczym i gastronomii.

DOZOWANIE

Produkt gotowy do użycia.

Opinie

Oceń 
2017-08-03

Super środek

Mycie piekarnika jeszcze nigdy nie poszło mi tak łatwo. Daje 5/5 bo wypróbowałem już wiele środków i żaden tak dobrze nie usunął problemu.

  Oceń 
  2017-02-24

  Odpowiedź

  Sz. P. Rafale do usuwania starych i mocnych przypaleń służy Grill Remover, który także jest dostępny w naszym sklepie i jest skoncentrowanym wydaniem Grill & Oven do samodzielnego rozcieńczania.

   Oceń 
   2016-12-03

   Zawiedziony

   Szanowni, jeśli oczekujecie cudu wobec starych przypalonych zabrudzeń to cudu niestety nie będzie :( Po obfitym spryskaniu całego wnętrza piekarnika, przezornym odczekaniu 5 minut (wg instrukcji wystarczy 0,5) i półgodzinnym szorowaniu ostrym zmywakuim osiągnąłem efekt... bolących rąk, spoconych pleców i straconych 35 min :( Jedyne co udało mi się doczyścić to szyba piekarnika. Reasumując: ten "złoty" środek być może nadaje się do usuwania świeżych zabrudzeń i przypaleń z dnia wczorajszego ale z pewnością nie do usuwania starych zanieczyszczeń !

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    Grill & Oven - płyn do mycia piekarników

    Grill & Oven - płyn do mycia piekarników

    Silny Produkt alkaliczny do mycia i odtłuszczania piekarników. Usuwa uciążliwe przypalenia, zwęglenia, opalenia, sadzę, itp.