Nowość Żywność funkcjonalna
Pistolet do masażu lite
  • Pistolet do masażu lite
  • Pistolet do masażu
  • Masażer
  • Pistolet do masażu mięśni
  • Masażer pistolet
  • Pistolet do masażu FITTOP

Pistolet do masażu LITE FITTOP

760,00 zł
Brutto

Profesjonalny pistolet do masażu mięśni i powięzi LITE FITTOP

Ilość
Obecnie brak na stanie prosimy o kontakt biuro@imartud.pl

 

Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo zakupów

 

Dostawa zamówienia nawet w 24 godziny od zamówienia

Profesjonalny Masażer do powięzi i mięśni FITTOP LITE

Idealny do użycia zawsze i wszędzie profesjonalny pistolet masujący LITE FITTOP. Służy do masażu tkanki miękkiej w tym mięśni i powięzi. Zmniejsza sztywność i bolesność mięśni. Poprawia przepływ krwi i przyspiesza regenerację mięśni po wysiłku. Posiada aż 5 miękkich głowic do masażu różnych części ciała.

Pistolet do masażu mięśni i powięzi MASTER

Przedłużona rękojeść

Pistolet do masażu LITE posiada unikalną przedłużoną rękojeść, która ułatwia masaż trudnodostępnych miejsc takich jak: plecy, barki, szyja lędźwie.

Silikonowa rękojeść

Silikonowa rękojeść dodatkowo zapewnia wygodny i stabilny chwyt, a płynna regulacja jednym przyciskiem wygodę stosowania.

Płynna regulacja ilości uderzeń jednym przyciskiem

Urządzenie posiada płynną regulację ilości uderzeń jednym przyciskiem dzięki czemu możemy dostosować intensywność masażu do naszych potrzeb.

Uniwersalny masażer do użycia wszędzie

Urządzenia do masażu LITE możemy używać zawsze kiedy mamy na to ochotę. Jest to idealne urządzenie do użycia w domu, biurze, na treningu w terenie i w siłowni. Przed i po treningu zapewni komfort i pomoże rozluźnić mięśnie.

Natychmiastowa ulga w bólu

Jeśli kiedykolwiek miałeś masaż to wiesz jak szybko i skutecznie eliminuje on ból. Teraz pomyśl, że taki sam zabieg możesz przeprowadzić samodzielnie za pomocą pistoletu do masażu LITE. Niezależnie od tego czy jesteś sportowcem czy osobą która po prostu zmaga się z bólem, teraz rozmasujesz każdy mięsień i odczujesz ulgę.

Zwiększona wytrzymałość

Zastosowanie najnowszej technologii znanej z przemysłu lotniczego oraz molekularna budowa urządzenia LITE zapewnia zwiększoną wytrzymałość, cichą pracę i niebywałą żywotność. Dzięki temu pistolet do masażu LITE to niedościgniony wzór dla konkurencyjnych produktów.

W zestawie aż 5 głowic masujących

Rozgrzewająca głowica masująca

Rozgrzewająca głowica masująca - służy do szybkiej aktywacji mięśni. Imituje uderzenia dłonią w celu rozgrzania.

Głowica do masażu ogólnego - służy do masażu praktycznie wszystkich partii mięśni. Unikalna pofalowana struktura głowicy dodatkowo stymuluje masaż powięzi.

Głowica masująca do stawów

Głowica do masażu stawów -  wklęsła konstrukcja głowicy zapewnia ochronę stawów oraz kości ogonowej podczas masażu.

Głowica do masażu ognisk bólowych

Głowica do rozmasowywania ognisk bólowych - specjalna spiralna struktura oraz podłużny kształt pozwalają na precyzyjne dotarcie do ognisk bólowych w celu ich rozmasowania.

Głowica masująca do ścięgna Achillesa

Głowica do masażu ścięgna Achillesa - unikalna konstrukcja specjalnie wyprofilowana do masażu ścięgna Achillesa

System automatycznego rozpoznawania głowic masujących

Pistolet do masażu LITE posiada system automatycznego rozpoznawania głowic masujących. Po założeniu odpowiedniej końcówki masującej na wyświetlaczu otrzymujemy informację, do których partii mięśni jest przeznaczona. Nie musimy przestawiać trybów pracy ani robić nic więcej. Na czas wymiany głowicy wyłączamy urządzenie. Po instalacji końcówki masującej jedyne co musimy zrobić to włączyć masażer i gotowe. Możemy przystąpić do masażu naszego ciała.

Obsługa jednym przyciskiem

Master to urządzenie do masażu zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie użytkowania. Jego obsługa odbywa się za pomocą jednego przycisku na rękojeści. System automatycznego rozpoznawania głowic masujących sam dostosuje odpowiednią intensywność obrotów. Dodatkowo na czytelnym wyświetlaczu zostaną pokazane partie mięśni, które możemy masować zainstalowaną końcówką.

Przycisk posiada 2 funkcje:

  • krótkie naciśnięcie - włącza i wyłącza system automatycznej pracy
  • długie naciśnięcie - reguluje intensywność obrotów od najniższych do najwyższych

IMFIT-3

Specyficzne kody

Opinie (0)