ALEX - płyn do mycia szyb kominkowych

21,40 zł
Brutto

Bardzo skuteczny płyn do mycia szyb kominkowych, bez szorowania

Pojemność
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo zakupów Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo zakupów
  • Dostawa zamówienia nawet w 24 godziny od zamówienia Dostawa zamówienia nawet w 24 godziny od zamówienia

Jak umyć szybę kominkową idealnie do przejrzystości bez szorowania?

 

Przygotowanie:

Aplikacja „Alexa”:

HPIM8062

Na ostudzoną powierzchnię szyby kominkowej równomiernie rozpylamy  od górypłyn ”Alex”.Warto zabezpieczyć podłogę na wypadek skapnięcia rozpuszczonej sadzy. Następnie należy odczekać ok 3-4 minut aż specjalne związki zawarte w płynie„Alex’ skutecznie rozpuszczą wszystkie zabrudzenia z sadzy i innych efektów spalania.

Zebranie rozpuszczonego zabrudzenia:

HPIM8064

Po 3-4 minutach od aplikacji, rozpoczynamy zbieranie rozpuszczonej już sadzy. Znakomicie sprawdzą się tutaj proponowane przez nasCzyściwo-Ręczniki,Super bezpyłowe,idealnie i delikatnie zbierające. Dzięki dużej zawartości celulozy są bardzo chłonne i zachowują się zupełnie jak ściereczka z materiału z tą różnicą że 1-ną ściereczką szyby nie wytrzemy(zabrudzi się,trzeba ją uprać lub wyrzucić) a kilkunastoma listkami papieru ręcznikowego tak.

Pozostało tylko:

min2 kopia

Umyć powierzchnię płynem DR CLEAN Glass dla uzyskania idealnej czystości i przejrzystości szyby. Ramę drzwiczek kominkowych myjemy podobnie z tym że po zastosowaniu środka„Alex” używamy płynu wielozadaniowego,myjąco-odtłuszczającego DR CLEAN Surfa
IM14-002