Nowość Żywność funkcjonalna

ŚRODEK DO MASZYNOWEGO DOCZYSZCZANIA PODŁÓG - 912

52,15 zł
Brutto Dostawa nawet do 24 godzin

Maszynowe doczyszczanie podłóg

Pojemność
Ilość
Produkt dostępny

 

Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo zakupów

 

Dostawa zamówienia nawet w 24 godziny od zamówienia

Koncentrat przeznaczony do gruntownego mycia maszyną szorującą lub mycia manualnego powierzchni odpornych na środki zasadowe. Koncentrat przeznaczony do gruntownego mycia powierzchni odpornych na środki zasadowe maszyną szorującą. Dobrze się sprawdza przy myciu ręcznym za pomocą mopa. Skutecznie usuwa zestarzały brud, smary, oleje oraz gumowe ślady po wózkach i butach w marketach i zakładach przemysłowych. Doskonale usuwa wszystkie zniszczone powłoki ochronne. Może być stosowany do utrzymania czystości w placówkach służby zdrowia, zakładach  przemysłu  spożywczego i gastronomii. Produkt profesjonalny.

Automaty szorująco-zbierające

Nasz preparat świetnie sprawdza się w użyciu przy automatach szorująco-zbierających dzięki formule niskopiennej. Wystarczy wlać preparat w odpowiednim rozcieńczeniu do maszyny. Pełną gamę urządzeń czyszczących znajdziesz w zakładce maszyny do sprzątania

Mycie ręczne

Nie posiadasz specjalistycznego sprzętu? Nic straconego! Dzięki wysoce aktywnej formule produkt AD 912 skutecznie wnika w strukturę podłoża eliminując nawet najcięższe zabrudzenia, a do wszystkiego wystarczy mop płaski z wózkiem. Dla powierzchni nierównych polecamy korzystanie z nakładki bawełnianej.

SPOSÓB UŻYCIA

Preparat rozcieńczyć z wodą w proporcji 0,5-5% (50ml-500ml)  na 10l wody. Stosować wodę zimną lub letnią. Przestrzegać zaleceń karty charakterystyki.

PRZEZNACZONY DO POWIERZCHNI:

ŻYWICA, GRANIT, GRES SZKLIWIONY, GRES MATOWY

SPECYFIKACJA PRODUKTU

pH produktu - 14

Sposób użycia - Koncentrat

Dozowanie - 50-500ml na 10l wody (0,5-5%) 

Mycie ręczne - Tak

Mycie maszynowe - Tak

Kompozycja zapachowa - Brak

Skład <5% niejonowe związki powierzchniowo czynne, <5% EDTA, kompozycja zapa- chowa. Zawiera wodorotlnek sodu i potasu.

50 Przedmioty

Opis

Przeznaczenie
Podłogi

Specyficzne kody