• Nowy

ŚRODEK DO DOCZYSZCZANIA POSADZEK POROWATYCH - 902

13,16 zł
Brutto Dostawa nawet do 24 godzin

 DOCZYSZCZANIE POSADZEK POROWATYCH

Pojemność
Ilość
Produkt dostępny

  • Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo zakupów Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo zakupów
  • Dostawa zamówienia nawet w 24 godziny od zamówienia Dostawa zamówienia nawet w 24 godziny od zamówienia

Środek w formie koncentratu, przeznaczony do mycia podłoży o chropowatej strukturze. Środek przeznaczony do mycia i doczyszczania podłoży, o chropowatej strukturze. Łatwo usuwa zabrudzenia pochodzenia tłuszczowego i olejowego. Preparat niskopienny, stosowany w przemyśle ciężkim. Preparat przeznaczony do betonu, lastrico, gresu, nieszkliwionego klinkieru. Preparat nisko pieniący.

Automaty szorująco-zbierające

Nasz preparat świetnie sprawdza się w użyciu przy automatach szorująco-zbierających dzięki formule niskopiennej. Wystarczy wlać preparat w odpowiednim rozcieńczeniu do maszyny. Pełną gamę urządzeń czyszczących znajdziesz w zakładce maszyny do sprzątania.

Doczyszczanie szorowarką

Doczyść najbardziej zabrudzone podłogi w hotelach, restauracjach, obiektach handlowych oraz biurach i szkołach wykorzystując produkt AD 902 wraz z szorowarką.

Mycie ręczne

Nie posiadasz specjalistycznego sprzętu? Nic straconego! Dzięki wysoce aktywnej formule produkt AD 902 skutecznie wnika w strukturę podłoża eliminując nawet najcięższe zabrudzenia, a do wszystkiego wystarczy mop płaski z wózkiem. Dla powierzchni nierównych polecamy korzystanie z nakładki bawełnianej.SPOSÓB UŻYCIA

Preparat rozcieńczyć z wodą w proporcji 1-10% (100ml-1000ml) na 10l wody. Stosować wodę zimną lub letnią. Przestrzegać zaleceń karty charakterystyki.

PRZEZNACZONY DO POWIERZCHNI:

KAUCZUK, LINOLEUM, ŻYWICA, GRES SZKLIWIONY, GRES MATOWY, GLAZURA/TEREKOTA,  MARMUR, GRANIT

SPECYFIKACJA PRODUKTU

pH produktu - 12

Sposób użycia - Koncentrat

Dozowanie 100-1000ml na 10l wody (1-10%) 

Mycie ręczne Tak

Mycie maszynowe Tak

Kompozycja zapachowa Brak

Bezpieczny dla powierzchni:

Kauczuk, linoleum, żywica, gres szkliwiony, gres matowy, glazura, marmur, granit.

Skład Kationowe i niejonowe środki powierzchniowo czynne. 2-aminoetanol i fosforniany, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, barwnik.

50 Przedmioty

Opis

Przeznaczenie
Podłogi