Zachęcamy do uczestnictwa w naszej akcji

"Mamo ja już piszę !" Ołówkiem Twist'n Write


W związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym 2013/2014, pragniemy przedstawić Państwu nowość

Ołówki do nauki pisania Twist'n Write

    Ich unikatowy widełkowy kształt pozwala na prawidłowy Trójpalcowy uchwyt dla maksymalnej kontroli jednolitości pisania eliminując zmęczenie palców i rączki dziecka.

    Kształt widełek zmusza do używania tego uchwytu i metody pisania od lat zalecanej przez specjalistów nauczania początkowego dzieci. Dzieci nie mają później problemów z trzymaniem i pisaniem zwykłymi ołówkami, ponieważ chwyt jest uniwersalny.

     Zabawny, intrygujący kształt i wesołe kolory ołówków sprawiają, że dzieci widzą w nich zabawki, którymi będą chciały się wesoło bawić, wziąć do rączki i jak najszybciej spróbować pisać różne kształty, które same łatwo im przyjdą.

     Ołówki-Widełki Twist'n Write czynią pisanie łatwym i przyjemnym nie tylko dla maluchów, ale również dzieci starsze znajdą przyjemną zabawę w pisaniu i rysowaniu nimi!

 

W ramach naszej akcji otrzymacie Państwo:
  • informację o zaletach używania ołówków „Twist’n Write” i długopisów” PenAgain”oraz pokaz metodyki pisania tymi pomocami,

  • na czas akcji ołówki niezbędne do wprowadzenia Twist'n Write do codziennegoużytku oraz długopisy PenAgain dla nauczycieli prowadzących zajęcia naukipisania,

  • zniżki przy zakupie dla nauczycieli i rodziców na ołówki „Twist'n Write” orazdługopisy „PenAgain”.