Nowość Żywność funkcjonalna
Płyn do mycia i odkamieniania WC
  • Żel do mycia sanitariatów
  • Skuteczne czyszczenie WC
  • Płyn do mycia i odkamieniania WC

SANIT GEL - Żel do czyszczenia toalety

14,70 zł
Brutto Dostawa nawet do 24 godzin

Żel do mycia i odkamieniania toalet - bakteriobójczy

Pojemność
Ilość
Produkt dostępny

 

Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo zakupów

 

Dostawa zamówienia nawet w 24 godziny od zamówienia

Żel do czyszczenia toalet SANIT GEL

Gel do czyszczenia toalet oraz innych powierzchni sanitarnych - bakteriobójczy

Płyn do sanitariatów w hotelu

Sanit gel to skuteczny i wydajny gel do toalety hotelowej, Działa niezmiernie szybko eliminując zarazki i bakterie. Sanit gel to gotowy do użycia żel do czyszczenia toalety. Nie trzeba go rozrabiać co pozwala na oszczędność czasu. Płyn do czyszczenia toalet Sanit gel jest również łatwy w aplikacji Skoncentrowany skład i żelowa konsystencja zapewnia łatwe czyszczenie toalety.

Sanit gel skutecznie czyszczenie toalety z kamienia

Płyn do mycia toalet Sanit Gel to idealny środek do mycia WC w każdym gospodarstwie domowym. Sprawdzi się zarówno w starych jak i nowych toaletach. Środek do toalety Sanit gel umożliwia szybkie i skuteczne czyszczenie toalety z kamienia. Za pomocą Sanit Gel usuniesz nawet najstarsze zabrudzenia z muszli klozetowej.

Super wydajny żel do czyszczenia toalet w szkole, świetlicy, przedszkolach, żłobkach

Kupując Sanit Gel otrzymujesz bardzo dobry środek do czyszczenia toalet. Dzięki niemu czyszczenie sedesu już nigdy nie będzie problemem. Za pomocą Sanit gel będziesz w stanie umyć wszystkie powierzchnie sanitarne w tym muszle, pisuary, toalety w szkole i świetlicy. Dzięki temu, że Sanit gel jest biodegradowalny, będziesz w stanie wykonać bardziej ekologiczne mycie toalety. Usuwa kamień i rdzę doprowadzając ceramikę do stanu nowości. Od dziś zapewnisz blask i przywrócisz nowość ubikacjom. Mycie toalet nigdy nie było tak proste. 

Dlaczego warto stosować Sanit Gel w restauracjach, pubach i restauracjach ?

Sanit Gel to bardzo dobry środek na kamień w toalecie. Pozwala zapewnić najwyższy standard czystości i higieny powierzchni sanitarnych takich jak ubikacje, muszle i pisuary, . Używając codziennie nasze środki do usuwania kamienia w toalecie takie jak Sanit Gel zapewniamy czystość i higienę w lokalach gastronomicznych. Sanit Gel to podstawa utrzymania toalet w czystości toalet. Dla uzupełnienia polecamy również nasze środki do dezynfekcji toalet.

W ofercie sklepu Złote Środki posiadamy również inne środki do czyszczenia toalet. 

Bardzo skuteczny do mycia WC !!!

  • Przeznaczony do codziennego czyszczenia toalet, pisuarów, bidetów, itp.

  • Skutecznie usuwa kamień wapienny i rdzawe nacieki bez szorowania.

  • Pozostawia przyjemny i świeży zapach.

  • Nie jest agresywny dla powierzchni emaliowanych.

Czy próbowałeś już skutecznego żelu do mycia sanitariatów ? 

Zastosowanie żelu do czyszczenia sanitariatów SANIT GEL:

Środek płynny w postaci żelu przeznaczony do czyszczenia i dezynfekcji muszli klozetowych, pisuarów i bidetów. Dzięki żelowej konsystencji doskonale sprawdza się na powierzchniach pionowych toalety. Tworzy warstwę ochronną i skutecznie zapobiega osadzaniu się kamienia. Działa szybko i skutecznie. Produkt do profesjonalnego jak i domowego zastosowania. Doskonale sprawdza się w  instytucjach użyteczności publicznej, obiektach handlowych, magazynach, biurach, placówkach służby zdrowia, domach opieki społecznej, szkołach, przedszkolach, przemyśle rolno-spożywczym, gastronomii, oraz wszędzie gdzie czystość i higiena stanowi priorytet. Nasz środek DR Sanit Gel jest bakteriobójczy nie tylko z nazwy. W odróżnieniu od innych środków spełnia normy bakteriobójcze według PN-EN 1276:2000, PN-EN 13697:2002. 

Sposób użycia żelu do czyszczenia sanitariatów SANIT GEL:

Produkt w postaci żelu nanieść na czyszczoną powierzchnię. Dzięki żelowej konsystencji nie spływa on więc można odczekać kilka minut. Następnie spłukać środek wodą bieżącą. Trudno usuwalne zabrudzenia przetrzeć szczotką. W razie potrzeby proces powtórzyć. 

Kupuj skuteczne produkty w sklepie Złote Środki !!!

Draco-Bis
IM1-070
20 Przedmioty

Opis

Przeznaczenie
Środki do mycia sanitariatów

Specyficzne kody

Zobacz także

Opinie (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Polecam

Stosuje ten środek do czyszczenia sanitariatów od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Bez szorowania usuwa wszelkie ślady rdzy i kamienia. Jest w postaci żelu dzięki czemu nie spływa od razu. <br /> Jeżeli chodzi o sam sklep i obsługę to mogę również polecić z czystym sumieniem. Wysyłki realizują bardzo szybko, służą fachową pomocą i mają dużą wiedzę na temat oferowanych środków. POLECAM SKLEP I ŚRODEK !!!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Odpowiedź od Środki Czystości Warszawa:
Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy ponownie