Nowość Żywność funkcjonalna

Profesjonalne środki do mycia samochodów ProElite w sklepie Złote Środki

ProELite to Polski producent profesjonalnych środków do mycia i pielęgnacji samochodów i innych pojazdów. Jako oficjalny dystrybutor środków ProElite posiadamy pełną gamę środków do mycia i pielęgnacji pojazdów. 

W naszym sklepie znajdziecie oryginalne produkty ProElite:

Piany Aktywne - skoncentrowane środki do mycia samochodów osobowych, ciężarowych oraz maszyn i sprzętu. Skoncentrowane i skuteczne w niskich stężeniach roboczych. Idealnie nadają się do oprysku i pianowania za pomocą lancy, myjki ciśnieniowej oraz inżektora. 

Szampony samochodowe - do mycia samochodów osobowych, ciężarowych oraz innych powierzchni zmywalnych za pomocą gąbkowania. Odpowiednio opracowany skład sprawia, że lakier samochodowy po umyciu lśni oraz jest dodatkowo zabezpieczony przed ponownym zabrudzeniem. 

Czernidła do opon - gotowe do użycia na suchych i mokrych oponach. Idealna czerń oraz naturalny wygląd opon w samochodach nowych i używanych.

Woski samochodowe - lśniący i zabezpieczony przed ponownym zabrudzeniem lakier samochodowy. Woski samochodowe marki ProElite to najlepsze rozwiązanie dla myjni samochodowych i domowego zabezpieczania lakieru.

Osuszacze do karoserii - skuteczne i wydajne osuszacze do karoserii dla myjni samochodowych

Środki do pielęgnacji plastików - specjalnie opracowane środki do pielęgnacji plastików samochodowych. Za ich pomocą w łatwy i szybki sposób doprowadzisz zniszczone plastiki do wyglądu nowości. 

Środki od nabłyszczania kokpitu - gotowe do użycia środki do pielęgnacji kokpitu. Nadadzą piękny połysk lub efekt mat. Wydobędą głębię koloru i dają efekt odnowienia tapicerki plastikowej.

Wszystkie środki ProElite do mycia i pielęgnacji samochodów

Wszystkie profesjonalne środki do mycia i pielęgnacji samochodów ProElite można kupić również w naszym Sklepie 

IMART U.D. 

ul. Cieszyńska 11, 05-820 Warszawa-Piastów

biuro@imartud.pl tel.: +48 535 212 325