Nowość Żywność funkcjonalna
Ręcznik bezpyłowy
 • Czyściwo, ręcznik papierowy
 • Ręcznik bezpyłowy
 • Czyściwo bezpyłowe do szyb
 • Ręcznik papierowy bezpyłowy

Czyściwo-Ręcznik, bezpyłowy biały Super Im-Sto1 PRATTICA, Celuloza

67,65 zł
Brutto Dostawa nawet do 24 godzin

Ręcznik papierowy bezpyłowy Prattika

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo zakupów

 

Dostawa zamówienia nawet w 24 godziny od zamówienia

Czyściwo-Ręcznik papierowy niepylący:

 • Ręcznik super bezpyłowy
 • Czyściwo papierowe z celulozy
 • Idealne czyściwo bezpyłowe do szyb
 • Papier bezpyłowy klejony
 • Czyściwo 2 warstwy, 200 mb., 800 listków w rulonie
 • gramatura 2-21 g/m2 (gruby)
 • wymiar rolki 23,4x22,0
 • opak. handlowe -2 rolki. 

Czyściwo bezpyłowe do szyb

Czyściwo papierowe Prattika idealnie sprawdzi się do mycia szyb. Ręcznik bezpyłowy Prattika jest bardzo chłonny i pozwala na umycie większej ilości szyb w samochodzie lub domu bez zbędnego wysiłku.

Ręcznik papierowy do myjni samochodowych

Ręcznik Prattika z powodzeniem może być stosowany w myjniach samochodowych. Dzięki swoim właściwościach absorbowania wody idealnie sprawdzi się do wycierania mokrych zabrudzeń. Nadaje się również do wycierania plastików i elementów gumowych w samochodach. 

Czyściwo papierowe dla firm sprzątających

Ręcznik bezpyłowy Prattika jest stworzony również do użytku profesjonalnego. Z powodzeniem sprawdzi się w codziennej pracy przy sprzątaniu. Firmy sprzątające doceniają właściwości absorbcyjne i bezpyłowość a także wielkość listka i duży nawój rolki.

Czyściwo dla zakładów blacharsko lakierniczych

Bezpyłowość ręcznika Prattika doceniły również zakłady naprawy pojazdów. Najczęściej czyściwo Prattika jest używane w zakładach blacharsko lakierniczych gdzie użycie bezpyłowego papieru jest koniecznośćią.

Ręcznik Prattika to czyściwo dla restauracji, hoteli i SPA

Ręcznik papierowy najwyższej jakości jakim jest Prattika znajduje swoje zastosowanie również w gastronomii, hotelarstwie oraz kosmetyce. Profesjonaliści doceniają jego długi nawój, miękkość w dotyku oraz bezpyłowość.

Podsumowując, ręcznik Prattika został stworzony do używania w myjniach samochodowych, przez firmy sprzątające, warsztaty blacharsko-lakiernicze, w gastronomii, służbie zdrowia, myjniach samochodowych, w szkołach oraz domach. Jednym słowem wszędzie tam gdzie liczy się czystość i wygoda.

Dlaczego warto używać Czyściwo-Ręcznik papierowy, Super Im-Al., Celuloza 100 bezpyłowa, 2-ie warstwy.

 

   Dziwne że Czyściwo-Ręcznik jest rzadko występujący i stosowany, ale może dlatego że nie przeczytaliście jeszcze Państwo naszego opisu jego zalet .Produkt ten jest bardzo delikatny w swojej strukturze i dotyku, jest klejony na łączeniach i ma gładkie „listki” przez co idealnie cały dotyka do danej wycieranej powierzchni. Zachowuje się jak ściereczka z mikrofibry. nie jak powszechnie oferowane i używane papiery Czyściwa-Ręcznik moletowane które mają chropowatą, strukturę dla możliwości sprasowania 2-óch warstw co w efekcie powoduje niedokładną –niepełną powierzchnię wycierania, większe zużycie i mikro rysowanie wycieranej powierzchni szyb, PCV, metalu, itp. Może się zdarzyć że porysujemy wycieraną powierzchnię zabrudzeniami które „schowają” się w porowatej strukturze takiego papieru. Natomiast wyróżniającą zaletą polecanego przez nas Czyściwa-Ręcznika Super Im-Sto1 PRATTICA bezpyłowego jest jego idealna skuteczność wycierania i wchłaniania wody, kurzu i zabrudzeń. W jego delikatnej strukturze wyczujemy natychmiast jakiś piasek lub inną twarda drobinę którą usuniemy lub wymienimy papier-listki na czyste -„nowe” przez co nie porysujemy –nie zniszczymy powierzchni wycieranych szyb, karoserii, mebli, blatów, urządzeń sanitarnych, różnego sprzętu, wyposażenia, itp.. Używanie tego papieru zawsze znacznie przyspiesza wycieranie i usuwanie zabrudzeń oraz pozostawia powierzchnię idealnie wypolerowaną, przejrzystą, bez smug i drobnych zapyleń papierowych.

IM3-003
2 Przedmioty

Specyficzne kody

Opinie (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Bardzo dobre czyściwo

Bardzo dobre czyściwo, sprawdza się u nas na blacharni.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie