Nowość Żywność funkcjonalna
ProElite - Profesjonalna chemia samochodowa, piany, szampony kosmetyki

Chemia samochodowa od firmy ProElite.

IMART U.D. - Oficjalny dystrybutor marki ProELite.

Miło nam poinformować Państwa, że jesteśmy oficjalnym dystrybutorem polskiej marki ProElite Sp. z o.o. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować środki do mycia i konserwacji samochodów tej marki w rewelacyjnych cenach.

Aktywne filtry

Profesjonalna chemia samochodowa.

Firma ProElite to polski producent profesjonalnej chemii samochodowej. Wieloletnie doświadczenie i zaplecze badawcze pozwalają tworzyć skuteczne środki do mycia i konserwacji samochodów. Na przestrzeni lat ciągle ulepszane receptury i skład środków do mycia pojazdów pozwalają uzyskiwać lepszy efekt przy mniejszym zużyciu. Szerokie spektrum zastosowania i duży wybór pozwalają twierdzić, że każdy miłośnik motoryzacji znajdzie tu coś dla siebie. 

Preparaty do mycia pojazdów.

W swojej ofercie posiadamy również specjalistyczne środki do mycia pojazdów. Znajdują się w niej m.in piany aktywne, szampony samochodowe, woski samochodowe, osuszacze, proszki do myjni samochodowych. Przedstawione środki spełnią nawet najbardziej wygórowane wymagania. 

Preparaty specjalistyczne do mycia pojazdów i maszyn

Ciężkie zabrudzenia sprzętu i maszyn również nie będą stanowiły problemu z naszymi środkami do specjalistycznego mycia pojazdów. Duży wybór środków do mycia felg, środki do mycia silnika, do usuwania betonu i wiele innychTransport samochodowy występuje w niemal każdej branży. Istnieje wiele rodzajów pojazdów i maszyn. Jedno je jednak łączy. Wszystkie pojazdy i maszyny trzeba myć. Dla zachowania ich funkcjonalności oraz dla ładnego wyglądu. Poziom czystości zarówno ciężarówki, betoniarki jak i samochodu dostawczego świadczą o wizerunku właściciela i firmy którą reprezentuje. Dzięki środkom do mycia ProElite Wasze samochody będą utrzymane w ciągłej czystości.