Nowość Żywność funkcjonalna
Neutralizator zapachów
  • Neutralizator zapachów

Nanosilver Care - neutralizator zapachów

37,96 zł
Brutto Dostawa nawet do 24 godzin

Neutralizator zapachów

Pojemność
Ilość
Produkt dostępny

 

Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo zakupów

 

Dostawa zamówienia nawet w 24 godziny od zamówienia

Neutralizator zapachów

Neutralizator zapachów Nanosilver Care eliminuje nieprzyjemne zapachy pochodzenia organicznego. Idealny do zastosowania w każdym pomieszczeniu. Rewelacyjny neutralizator zapachów do użytku domowego. Nanosilver Care jest gotowy do użycia.

Neutralizator zapachu moczu

Nanosilver Care sprawdza się do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów w ubikacjach gdzie częstym problemem jest nieprzyjemny zapach moczu. Niweluje również zapach moczu zwierzęcego. Jest łatwy w użyciu i nie wymaga rozcieńczenia.

Hotelowy neutralizator zapachu

W hotelach często występują problemy z nieprzyjemnymi zapachami. Mnogość klientów i ich zróżnicowanie powoduje powstawanie wielu nieprzyjemnych woni. Krótki czas na przygotowanie pokoju do przyjęcia kolejnych klientów sprawia, że skuteczny środek do neutralizacji zapachów jest niemal niezbędny. Nanosilver Care w szybki i łatwy sposób pozwoli zneutralizować źródło powstawania nieprzyjemnego zapachu. Idealnie sprawdza się jako neutralizator zapachów do materacy.

Neutralizator zapachów do tkanin

Nanosilver Care idealnie nadaje się do neutralizacji zapachu na tkaninach. Jest bezpieczny dla większości tkanin. Może być stosowany bezpośrednio na źródło nieprzyjemnego zapachu, lub jako dodatek do prania. Działa bakteriobójczo i grzybobójczo dzięki czemu szybko i skutecznie eliminuje nieprzyjemny zapach na tkaninach.

  • Eliminuje nieprzyjemne zapachy powodowane min. przez drobnoustroje i grzyby
  • Działa szybko i skutecznie
  • Pozostawia świeży i przyjemny zapach

Zastosowanie

Neutralizator nieprzyjemnych zapachów alkoholowy wzbogacony bakteriobójczymi nanocząstkami srebra. Permanentnie usuwa szkodliwe odory z każdego rodzaju tkanin. Odświeża i zabezpiecza poszewki, pokrowce, siedziska, wewnętrzne konstrukcje materacy, zasłony, wykładziny, buty, tapicerki oraz inne powierzchnie miękkie i twarde. Stosowany systematycznie ogranicza rozwój drobnoustrojów i szkodliwych mikroorganizmów. Skutecznie odświeża i dezodoryzuje powietrze. Zwalcza zapachy powodowane dymem papierosowym, spalinami, potem i procesami gnilnymi. Bezpieczny w kontakcie z większością powierzchni.

SPOSÓB UŻYCIA:

Preparat gotowy do zastosowania. Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylić w powietrze lub bezpośrednio na powierzchnię emitującą nieprzyjemną woń lub powierzchnię, którą chcemy zabezpieczyć.

IM1-07-031
38 Przedmioty

Opis

Przeznaczenie
Zapachy
Środki do usuwania nietypowych zabrudzeń

Specyficzne kody

Opinie (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Rewelacyjny odświeżacz powietrza

Ładny zapach i eliminuje smrody. Polecam.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie