Nowość Żywność funkcjonalna
Efekt hydrofobowy środek
 • Niewidzialna wycieraczka
 • Środek do hydrofobizacji szkła
 • Efekt hydrofobowy środek

RAIN Wiper - niewidzialna wycieraczka

20,70 zł
Brutto Dostawa nawet do 24 godzin

DR RAIN Wiper 750 ml. - Środek hydrofobowy.

Pojemność
Ilość
Produkt dostępny

 

Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo zakupów

 

Dostawa zamówienia nawet w 24 godziny od zamówienia

Niewidzialna wycieraczka RAIN Wiper

Niewidzialna wycieraczka do zabezpieczania szyb przed wodą

Środek hydrofobowy do zabezpieczania szyb przed wodą. Chroni przed deszczem, śniegiem i lodem tworząc niewidzialną warstwę hydrofobową. Dzięki tej warstwie ochronnej woda jest odpychana od powierzchni szkła. W postaci kropelek spływa i nie pozostawia śladów. Dzięki temu zjawisku środek hydrofobowy Rain Wiper zwiększa bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Zabezpieczona szyba samochodowa jest bardziej przejrzysta nawet podczas opadów deszczu. Woda na szybie nie maże się tylko kropelkuje i na skutek podmuchu powietrza jest usuwana z szyby. 

Niewidzialna wycieraczka RAIN Wiper to innowacyjny produkt o wielu zastosowaniach, który działa jak niewidzialna ochronna warstwa na powierzchniach szklanych. Dzięki swojej hydrofobowej formule, tworzy on barierę, która skutecznie odpycha wodę, deszcz, śnieg oraz inne zanieczyszczenia, pozostawiając powierzchnię czystą i suchą. To rozwiązanie znacząco poprawia widoczność i bezpieczeństwo, szczególnie podczas opadów atmosferycznych, gdzie krople wody i inne zanieczyszczenia spływają z powierzchni szyb, nie przylegając do nich. Niewidzialna wycieraczka RAIN Wiper jest wszechstronnym produktem, który znajduje zastosowanie nie tylko na szybach samochodów, ale także na witrynach sklepowych, kabinach prysznicowych i wielu innych powierzchniach szklanych, zapewniając długotrwałą ochronę i przejrzystość. To narzędzie, które przyczynia się do komfortu i bezpieczeństwa w codziennym życiu, minimalizując konieczność częstego czyszczenia i zwiększając widoczność nawet w trudnych warunkach pogodowych

Środek hydrofobowy do witryn sklepowych

Rain Wiper jest środkiem do zabezpieczania szklanych witryn sklepowych przed niepożądanym działaniem wody. Poprzez naniesienie warstwy hydrofobowej na powierzchnie szyb uzyskujemy efekt suchej szyby nawet podczas opadów deszczu. Woda nie zalega na szybach dzięki czemu nie powstają zacieki wodne. Szyba dłużej pozostaje czysta. W suche dni Rain Wiper zapobiega przywieraniu kurzu. 

Środek hydrofobowy do zabezpieczania kabin prysznicowych

Kropki na kabinie prysznicowej to zmora praktycznie każdego gospodarstwa domowego. Twarda woda i osady z mydła powodują powstawanie brzydkich i trudnych do usunięcia zacieków. Dzieje się tak dlatego że woda pozostaje na powierzchni kabiny i wysycha pozostawiając przy tym składniki mineralne. Jedną z metod jest zastosowanie środka do zabezpieczania kabin prysznicowych Rain Wiper. Tworzy on specjalną niewidzialną powłokę zabezpieczającą. Powoduje ona odpychanie wody od powierzchni kabiny prysznicowej. Woda skupia się w kropelkach, które pod swoim własnym ciężarem spływają po zabezpieczonej powierzchni. Dzięki temu że nie wysychają na szybach kabiny nie pozostawiają białych śladów. Efekt hydrofobowy utrzymuje się przez wiele miesięcy a sam Rain Wiper jest bardzo wydajny.

 • Poprawia Bezpieczeństwo i Widoczność!!!
 • Szczególnie podczas opadów atmosferycznych!
 • Wycieraczki szyb idealnie zbierają! Krople deszczu, śnieg i kurz zsuwają się same, nie przylegając do szyb-opłukując je w ten sposób.
 • Utrzymuje szyby długo w czystości i przejrzystości!
 • Uzyskany efekt zapewnia że oczy nie męczą się szybko i dobrze widzimy!
 • W zimie utrudnia zamarzanie szyb a ułatwia ich „skrobanie”!

Czysta-Przejrzysta Szyba dzięki Rain Wiper. Warstwa hydrofobowa, która daje długotrwały efekt.

Odpycha deszcz, śnieg i kurz oraz ogranicza osadzanie się pary wodnej na wszelkich powierzchniach :

 • szyb
 • luster
 • reflektorów
 • kabin prysznicowych,
 • witryn sklepowych
 • Itp. powierzchni odpornych na działanie wody i detergentów

Do zastosowania na powierzchnie zewnętrzne wszystkich szyb wszelkich pojazdów i obiektów.:

 • samochodów osobowych i ciężarowych
 • autobusów
 • motocykli
 • pociągów i tramwajów
 • dźwigów i koparek
 • samolotów
 • statków i łodzi
 • szyby okien i drzwi (sklepy, salony, domy, restauracje, itp.
 • elewacje szklane.

Polecamy środek hydrofobowy do samochodów rajdowych i wyścigowych!

Sprawdza się też na powierzchniach witryn sklepów, salonów, restauracji, itp. utrzymując długo w naturalnym połysku i przejrzystości. Oszczędza częste mycie szyb i elewacji szklanych.

Produkt do hydrofobowego zabezpieczania szyb. Tworzy film wygładzający który pokrywa mikro zarysowania na powierzchni szyb  powodując nieprzyleganie-ześlizgiwanie się kropel deszczu, płatków śniegu, błota oraz kurzu. Przedłuża czas użytkowania gumek wycieraczek oraz skuteczność ich pracy. Ułatwia mycie okien. Bezpieczny dla powierzchni szyb i plastików.

Dozowanie:

Produkt gotowy do użycia 

Sposób użycia:

Środek hydrofobowy Rain Wiper należy rozprowadzić za pomocą rozpylacza na powierzchnię szklaną. Następnie za pomocą ściereczki z mikrofibry polerować ok. 2-3 min. Nie należy dopuścić do wyschnięcia nierozprowadzonego Rain Wiper. W przypadku wystąpienia smug należy umyć powierzchnię płynem do mycia szyb

Draco-Bis
IM1-07-006
73 Przedmioty

Opis

Przeznaczenie
Środki do mycia szyb

Specyficzne kody

Zobacz także

Opinie (3)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

Niewidzialna wycieraczka najlepsza

Jestem zachwycony produktem RAIN Wiper! Moje szyby samochodowe wydają się teraz być zawsze suche, nawet podczas intensywnych opadów deszczu. To znacznie poprawia widoczność i poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy. Po zastosowaniu tego produktu na kabinie prysznicowej, zapomniane zostały zacieki wodne i trudne do usunięcia osady z mydła. Dodatkowo, RAIN Wiper jest bardzo wydajny, a jego efekt utrzymuje się przez wiele miesięcy. To doskonałe rozwiązanie, które naprawdę spełnia swoją obietnicę ochrony powierzchni szklanych przed wilgocią i zanieczyszczeniami.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Najlepsza niewidzialna wycieraczka

To chyba najlepsza niewidzialna wycieraczka jaką używałem

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Najlepsza niewidzialna wycieraczka

Polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie