Nowość Żywność funkcjonalna
Płyn do mycia piekarników
 • Płyn do mycia piekarników

Grill & Oven - płyn do mycia piekarników

15,57 zł
Brutto Dostawa nawet do 24 godzin

Płyn do mycia piekarnika

Pojemność
Ilość
Produkt dostępny

 

Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo zakupów

 

Dostawa zamówienia nawet w 24 godziny od zamówienia

Płyn do mycia piekarników Grill & Oven

Nasz innowacyjny płyn do czyszczenia piekarnika i środek do mycia grilli "Grill & Oven" to niezbędny produkt, który wyróżnia się skutecznością i wszechstronnością. Jeśli szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci odzyskać blask i higienę w swoim piekarniku oraz grillu, to właśnie znalazłeś idealne rozwiązanie. Nasz płyn do piekarnika i środek do mycia grilli nie tylko usuwają przypalenia, ale również zwęglenia, tłuszcze oraz stare zabrudzenia, pozostawiając wnętrza piekarnika i grilli czyste i pachnące świeżością. Dzięki zawartym krzemianom, chronią one także powierzchnie przed korozją, co sprawia, że Twój piekarnik i grill będą służyć Ci przez dłuższy czas. To produkty gotowe do użycia, łatwe w zastosowaniu, a także przyjazne dla środowiska, ponieważ nie zawierają fosforanów ani formaldehydu. Nie trać więcej czasu na uciążliwe szorowanie - z naszymi środkami do mycia piekarnika i grilli "Grill & Oven" Twój piekarnik i grill odzyskają blask i będą gotowe do przygotowania smacznych potraw. Dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa, polecamy używanie rękawic nitrylowych podczas czyszczenia. Odkryj nowy standard czystości i higieny w kuchni dzięki "Grill & Oven"!

Grill & Oven to płyn do mycia piekarników i usuwania przypaleń oraz zwęgleń. Idealnie radzi sobie z usuwaniem tłuszczy, nie niszcząc powierzchni. Nadaje się do usuwania przypaleń z grilli, frytkownic, piecy, piekarników. 

Podręczny płyn myjąco odtłuszczający

Zastanawialiście się czym wyczyścić brudny piekarnik bez szorowania. Grill & Oven poradzi sobie z umyciem wnętrza jak i szyby piekarnika. Nawet stare zabrudzenia znikną w mgnieniu oka. Wasz piekarnik odzyska blask i w końcu przestanie śmierdzieć spalenizną. 

 • Zawarte w produkcie krzemiany chronią myte powierzchnie przed korozją.
 • Nie zawiera fosforanów, formaldehydu, rozpuszczalników.
 • Szybko i skutecznie czyści wnętrze piekarnika
 • Nadaje się do mycia frytownic
 • Może być stosowany na wszystkich przypalonych powierzchniach odpornych na działanie środków alkaicznych.

Grill & Oven mycie przypalonych powierzchni zastosowanie

Gotowy do użycia środek płynny do mycia i odtłuszczania: piekarników, blach, grilli, frytkownic, pieców konwekcyjno- parowych z funkcją automatycznego czyszczenia oraz innych maszyn i urządzeń kontaktujących się z żywnością. Idealnie nadaje się do usuwania przypaleń z garnków bez szorowania. Dzięki wygodnej butelce jest łatwy do zastosowania. Bardzo skuteczny już po kilku minutach. Produkt zarówno do domowego jak i profesjonalnego zastosowania w przemyśle rolno-spożywczym i gastronomii.

Idealny do mycia piekarnika i pieca w :

 • kuchni domowej
 • kuchni szkolnej
 • kuchni przedszkolnej
 • kuchni hotelowej
 • kuchni restauracji

Dozowanie

Produkt gotowy do użycia.

Z względów bezpieczeństwa polecamy użcycie rękawic nitrylowych.

Draco-Bis
IM1-07-013
34 Przedmioty

Opis

Przeznaczenie
Przypalenia

Specyficzne kody

Zobacz także

Opinie (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Wreszcie czysty piekarnik

Płyn do piekarnika i grilli Grill & Oven to produkt, który naprawdę spełnił moje oczekiwania. Moje piekarniki i grill były w opłakanym stanie, a stare zabrudzenia sprawiały, że wydawały się nie do oczyszczenia. Jednak ten płyn działał cuda - wszystkie przypalenia, tłuszcze i zwęglenia zniknęły praktycznie bez wysiłku. Po użyciu produktu, moje urządzenia świecą czystością, a przy tym są odporne na korozję. Gorąco polecam Grill & Oven każdemu, kto chce przywrócić blask swoim piekarnikom i grillom!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Rewelacyjny płyn do mycia piekarnika

Polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie