Nowość Żywność funkcjonalna
Płyn do mycia kabiny prysznicowej
  • Toilet & Bathroom - gotowy do użycia środek do mycia kabin prysznicowych
  • Toilet & Bathroom - gotowy do użycia środek do mycia kabin prysznicowych i łazienki
  • Płyn do mycia kabiny prysznicowej
  • Środek do mycia łazienki
  • Środek do mycia umywalki
  • Toilet & Bathroom do mycia łazienki

Toilet & Bathroom - płyn do mycia kabin prysznicowych

14,91 zł
Brutto Dostawa nawet do 24 godzin

Płyn do mycia kabin prysznicowych i łazienki

Pojemność
Ilość
Produkt dostępny

 

Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo zakupów

 

Dostawa zamówienia nawet w 24 godziny od zamówienia

Płyn do mycia kabin prysznicowych i łazienki - Toilet & Bathroom

Skuteczny płyn do mycia kabin prysznicowych powierzchni ceramicznych i urządzeń sanitarnych. Toilet & Bathroom to skuteczny środek do codziennego mycia łazienki. Skutecznie czyści osady wapienne z płytek, kabiny prysznicowej, wanny, umywalki i innych urządzeń sanitarnych. Przeznaczony jest do codziennego czyszczenia.

Środek do mycia łazienek hotelowych

Toilet & Bathroom to skuteczny środek do mycia łazienek hotelowych. Podstawą oceny każdego hotelu jest czystość łazienek. Dlatego tak ważne jest użycie odpowiedniego środka do mycia hotelowej łazienki. Toilet & Bathroom to gotowe rozwiązanie do codziennego mycia urządzeń sanitarnych. Personel sprzątający w hotelu doceni prostotę stosowania i wysoką skuteczność podczas mycia umywalek, brodzików i kabin prysznicowych. Toilet & Bathroom skutecznie usuwa również osady z kabin prysznicowych

Profesjonalny środek do czyszczenia kabin prysznicowych

Profesjonalny środek do czyszczenia kabin prysznicowych, taki jak Toilet & Bathroom, stanowi niezastąpiony narzędzie w utrzymaniu czystości i higieny w łazienkach. Dzięki swojej skuteczności w usuwaniu osadów wapiennych, pozostałości mydła oraz tłustego brudu, zapewnia on nie tylko czyste, ale także błyszczące powierzchnie ceramiczne i urządzenia sanitarnie. Jego bakteriobójcze właściwości, o czym świadczy pH 3, pozwalają zwalczać zarówno zabrudzenia, jak i mikroorganizmy, co jest kluczowe w walce o higienę w kabinach prysznicowych. Ten profesjonalny środek do czyszczenia łazienek jest wszechstronny, nadaje się zarówno do użytku w domu, jak i w placówkach użyteczności publicznej, hotelach, placówkach służby zdrowia czy gastronomii. Po zastosowaniu pozostawia świeży zapach i nadaje powierzchniom ceramicznym nowy blask, co sprawia, że stanowi niezbędne narzędzie w utrzymaniu higieny i estetyki w każdej łazience.

Środek do mycia kabin prysznicowych powierzchni ceramicznych i urządzeń sanitarnych - bakteriobójczy pH 3

  • Przeznaczony do codziennego czyszczenia wanien, brodzików, prysznicy i toalet
  • Skutecznie usuwa kamień wapienny pod prysznicem i rdzawe nacieki na sanitariatach.
  • Eliminuje pozostałości mydła i tłustego brudu z wanien, umywalek i brodzików
  • Pozostawia przyjemny i świeży zapach.

Zastosowanie Toilet & Bathroom do codziennego mycia łazienki

Środek płynny gotowy do użycia przeznaczony do codziennego mycia ceramicznych powierzchni podłóg i ścian oraz armatury sanitarnej, kabin prysznicowych, wanien kąpielowych emaliowanych i akrylowych. Niezwykle wydajny. Nie pozostawia zacieków, nadaje połysk czyszczonym powierzchniom. Produkt zarówno do domowego jak i profesjonalnego zastosowania w: instytucjach użyteczności publicznej, obiektach handlowych, magazynach, biurach, placówkach służby zdrowia, domach opieki społecznej, szkołach, przedszkolach, przemyśle rolno-spożywczym i gastronomii. Posiada przyjemny zapach i doskonale nabłyszcza wszystkie powierzchnie ceramiczne przywracając im nowość. Toilet & Bathroom jest również skuteczny w codziennym myciu i odkamienianiu wszelkiego rodzaju wylewek, kranów, baterii i słuchawek prysznicowych. 

Środek Toilet & Bathroom jest szczególnie polecany do kabin prysznicowych. Występuje zarówno jako produkt gotowy jak i koncentrat do usuwania naprawdę silnych zabrudzeń wapiennych i mydlanych. Dla zapewnienia czystości kabiny prysznicowej na dłużej polecamy po czyszczeniu nasz hydrofobowy środek DR RAIN Wiper, który dodatkowo zabezpieczy warstwą hydrofobową.

Zobacz także inne nasze środki czystości do łazienki.

Sposób użycia Toilet & Bathroom:

Środek gotowy do użycia. Nanieść na czyszczoną powierzchnię. Następnie dokładnie spłukać wodą bieżącą.

Toilet & Bathroom posiada atest PZH

Draco-Bis
IM1-07-010
226 Przedmioty

Opis

Przeznaczenie
Środki do mycia sanitariatów

Specyficzne kody

Zobacz także

Opinie (5)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews

Prrofesjonalny płyn do kabin prysznicowych na 5 gwiazdek

Jestem zaskoczony efektywnością tego produktu do czyszczenia kabin prysznicowych. Moje łazienki nigdy nie wyglądały tak dobrze, a osady wapienne zniknęły w mgnieniu oka. Toalet & Bathroom to prawdziwy klucz do błyszczącej czystości, a jego świeży zapach sprawia, że korzystanie z łazienki staje się jeszcze przyjemniejsze. Polecam go wszystkim, którzy cenią sobie łatwość i doskonałe efekty czyszczenia

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

O TO TO :)

Dokładnie tego szukałam. Psikasz, czekasz ZERO sekund, przecierasz i czyste. Dokładnie tak jak pokazują czasem w reklamach, tym razem prawda :)

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Dziękuję

Naprawdę jedyny skuteczny płyn do mycia kabin prysznicowych. Kilka lat temu nieświadomie kupiłem szklaną kabinę i do dziś plułem sobie w brodę. Przeczytałem opinie o tym środku i spróbowałem. Jest najlepszy a do tego niedrogi. Z czystym sumieniem mogę go polecić.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Odpowiedź od Środki Czystości Warszawa:
Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy ponownie

REWELACYJNY !!!

Długo szukałem takiego środka. Twarda woda i kabina prysznicowa to nie najlepsze połączenie. Ten środek usuwa w mgnieniu oka wszystkie białe kropki. Polecam.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Odpowiedź od Środki Czystości Warszawa:
Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy ponownie

POLECAM

Polecam ten produkt, bardzo dobrze czyści kabiny prysznicowe.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Odpowiedź od Środki Czystości Warszawa:
Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy ponownie