Nowość Żywność funkcjonalna
Płyny do ręcznego mycia podłóg

Płyny do mycia podłóg

Płyny do mycia podłóg gresowych

Skuteczne i niedrogie płyny do mycia podłóg gresowych. Gres jest bardzo popularnym materiałem wykorzystywanym do wykończenia podłóg w mieszkaniach, biurach i magazynach. Przy zastosowaniu odpowiednich płynów do mycia gresu jest również łatwy w utrzymaniu w czystości.

Płyny do mycia podłóg z gumoleum

Podłoga z gumoleum to popularny sposób na tanie i szybkie wykończenie wnętrza. W tej kategorii znajdziecie skuteczne środki do mycia gumoleum. Odpowiednio utrzymana jest w stanie imitować podłogę z paneli, płytek betonu i wielu innych materiałów wykończeniowych. Dlatego niezmiernie ważne jest dobieranie odpowiednich środków do mycia podłogi z gumoleum. Dobre środki nie powodują zmatowienia, nie palą i nie rozpuszczają gumoleum.

Płyny do mycia podłóg z płytek

Podłogi popularnie nazywane podłogami z płytek to tak naprawdę nic innego niż podłogi gresowe, z płytek ceramicznych, szkliwione i nie szkliwione. Skuteczne środki do mycia podłóg gresowych to podstawa do ich dobrego wyglądu. Jest to duży zbiór różnych typów posadzek. Istnieją jednak uniwersalne środki, które z powodzeniem sprawdzają się do mycia podłóg z płytek.

Środki do mycia podłóg drewnianych

Podłogi drewniane to bardzo stary zwyczaj wykończenia posadzek. Bardzo ładne i stylowe są zarazem bardzo trudne do utrzymania w czystości. Jednak wśród przedstawionych poniżej środków, znajdziecie również te do mycia podłóg drewnianych. Specyficzną podłogą drewnianą są podłogi olejowane, jednak w sklepie Złote Środki znajdziecie również płyny do mycia podłóg olejowanych.

Aktywne filtry