Nowość Żywność funkcjonalna

Elite Detailer - profesjonalne środki do autodetailingu

Elite Detailer - profesjonalne środki do autodetailingu

Profesjonalne środki do autodetailingu Elite Detailer

Środki do autodetailingu Elite Detailer to doskonałe połączenie rozsądnej ceny z najwyższą jakością produktu. Polski producent ProElite zadbał o odpowiedni dobór komponentów dla stworzenia chemii do autodetailingu o niespotykanej skuteczności i wydajności. Piany aktywne detailingowe, szampony, środki do usuwania owadów, środki do mycia felg, te i więcej produktów znajdziemy w szerokiej ofercie EliteDetailer.

Aktywne filtry

Skuteczne środki do autodetailingu

Na polskim rynku istnieje wiele środków do profesjonalnego mycia i dekontaminacji pojazdów. Tym bardziej ważnym staje się wybór tych skutecznych. Środki do mycia samochodów ELite Detailer stworzone zostały aby spełniać najwyższe standardy i dawać zadowalające efekty. Środki detailingowe Elite Detailer zapewniają skuteczność zastosowania, nawet przez mniej doświadczonych użytkowników. 

Elite Detailer - środki do autodetailingu dla profesjonalistów

Profesjonalne firmy detailingowe już dawno doceniły znaczenie skutecznych produktów. Uzyskanie świetnego efektu przy minimum czasu i pracy to dążenie każdego Autodetailingowca. Skrócenie czasu i uzyskanie pożądanego efektu teraz jest możliwe dzięki profesjonalnym środkom do mycia samochodów Elite Detailer.

Środki do dekontaminacji lakieru

Do skutecznej korekty lakieru niezbędna jest dokładna dekontaminacja. W ofercie Elite Detailer znajdziecie skuteczne piany aktywne, szampony do mycia pojazdów, oraz glinki i lubrykanty. Z ich pomocą powłoka lakiernicza będzie idealnie czysta co pozwoli na wykonanie korekty powłoki lakierniczej np. poprzez polerowanie.