Nowość Żywność funkcjonalna

Nowe plastikowe przezroczyste maski antywirusowe ochronne IMART Standard 2 nareszcie w Polsce !!!

Maska IMART Standard 2 nowość

Maska ochronna antywirusowa IMART Standard 2 - odpowiedź na czas pandemii. 

W obecnej sytuacji zagrożenia epidemiologicznego wszyscy uświadomiliśmy sobie jak ważne jest przestrzeganie podstawowych zasad higieny. Dokładne mycie rąk, dezynfekcja przeznaczonym do tego żelem do dezynfekcji rąk i noszenie maseczek ochronnych stało się niemal codziennością. Dlatego przedstawiamy Państwu nowość !!! Maski IMART Standard 2 generacji. Nowa budowa w porównaniu do IMART Standard sprawia, że przesłony na twarz zyskują nowy niespotykany dotąd styl, przy zachowaniu tej samej ochrony.

Jeszcze lepsza maska antywirusowa do kupienia w naszym sklepie Złote Środki

Dla Państwa wygody i komfortu nieustannie szukamy na całym świecie rozwiązań ułatwiających codzienne życie. Nie inaczej jest również w tym przypadku. Po sukcesie, który odnotowały maski IMART Standard wyszukaliśmy i sprowadziliśmy Maski IMART Standard 2.

Ochrona i wygoda z plastikową maską IMART Standard 2

IMART Standard drugiej generacji tak samo jej poprzedniczka pozwala na zachowanie odpowiedniej bariery ochronnej przed drugim człowiekiem. Jednocześnie nie utrudnia oddychania i nie powoduje dyskomfortu przylegania do twarzy. Dzięki oparciu na brodzie i wygodnych zausznikach praktycznie maska jest niewyczuwalna. Nie niszczy makijażu i możemy ją nosić praktycznie przez cały dzień. Dodatkowym atutem tej maski wielorazowej jest wyższa niż w poprzednim modelu szybka, dzięki czemu zwiększa się poziom ochrony twarzy i otoczenia.

Przezroczyste plastikowe maski ochronne IMART Standard 2

Ekonomika zakupu - tanie maski IMART Standard 2

Zapewne wielu z Was zadaje sobie pytanie czy zakup maski IMART Standard się opłaca ? Odpowiedź brzmi tak ! Wykonane z przezroczystego plastiku maski są wielokrotnego użytku. W odróżnieniu od tradycyjnych bawełnianych masek, są łatwe do utrzymania w czystości. Można je przecierać i myć na mokro co zapewnia dużą skuteczność w eliminacji szkodliwych patogenów, wirusów, grzybów i bakterii. Maska wystarcza na ok. 3 ~ 5 miesięcy w zależności od częstotliwości użytkowania. Odpowiednia pielęgnacja oraz dezynfekcja maski zapewnia wysoką przejrzystość przez cały okres eksploatacji.

Wiele zastosowań nowej maski IMART Standard 2

Maski Standard zyskały zaufanie w wielu branżach gdzie liczy się bezpieczeństwo, bezpośredni kontakt z klientem i wizerunek firmy. Maseczka przesłania nos i usta więc spełnia taką samą rolę jak maski bawełniane. Wśród naszych klientów znalazły się m.in restauracje, kawiarnie, hotele, salony kosmetyczne i fryzjerskie, szkoły, przedszkola, żłobki, prezenterzy telewizyjni, osoby związane z Street art, piosenkarze, sportowcy, oraz wiele innych osób, które cenią sobie wygodę, komfort i bezpieczeństwo. 

Maseczka IMART Standard 2 - maska dla obsługi hotelowej

Jak dokonać niemożliwego ? Połączyć ochronę personelu hotelowego z wygodą i komfortem ? Nie zapominając jednak o wizerunku i profesjonalnym wyglądzie. Rozwiązanie jest jedno, maski IMART Standard 2 dla personelu hotelowego. Poczynając od recepcji poprzez obsługę pokoi, restaurację i strefy komfortu. Wszędzie tam sprawdzi się nasza plastikowa maseczka na usta i nos. Nie utrudnia oddychania i nie zniekształca mowy przez co kontakt z Klientem hotelowym jest zachowany na wysokim poziomie.

Maseczka dla dzieci i młodzieży

Maski IMART Standard 2 idealnie sprawdzają się również do użycia przez dzieci. Maluchy często są pozbawione ochrony poprzez niedopasowanie rozmiarów maski do ciągle zmieniających się wymiarów twarzy, Maski IMART Standard 2 dzięki elastycznej konstrukcji można dopasować do niemal każdego rozmiaru twarzy. Dzieci i młodzież z pewnością znajdą należytą ochronę twarzy

Maseczka wielokrotnego użytku

Plastikowe maseczki na usta i nos IMART Standard 2 są wielokrotnego użytku. Z łatwością możemy je umyć i zdezynfekować, dzięki czemu są zawsze gotowe do użycia. IMART Standard 2 to maska z którą możemy się nie rozstawać przez cały dzień. Jest niewyczuwalna i nie powoduje problemów z oddychaniem.