Nowość Żywność funkcjonalna

Płyny do mycia podłóg - porównanie

Na co zwrócić uwagę wybierając skuteczny płyn do mycia podłóg ?

Zanim przejdziemy do omówienia naszych środków do mycia posadzek musimy sobie odpowiedzieć na kilka ważnych pytań. Po pierwsze musimy wiedzieć z jaką powierzchnią mamy do czynienia ? Inne produkty będą odpowiednie do mycia paneli podłogowych a inne do mycia gresu lub terakoty. Drugim pytaniem to jaki rodzaj zabrudzenia mamy do usunięcia ? Innymi środkami usuniemy zabrudzenie organiczne a innym mineralne. Istnieją jednak również środki uniwersalne do codziennego mycia podłóg. Pozwalają one utrzymać wysoki poziom czystości posadzek, natomiast wymagają codziennego stosowania.

Płyn do mycia podłóg Sol CleanSol Clean - uniwersalny płyn do codziennego mycia podłóg o zapachu zielonego jabłuszka. Posiada neutralne pH więc może być stosowany na wszystkich podłogach zmywalnych. Sol Clean sprzedawany w formie koncentratu idealnie sprawdza się do codziennego mycia gumoleum, paneli, gresu i terakoty. Usuwa codzienne zabrudzenia. Stosowany z dużą częstotliwością pozwala zapewnić odpowiedni wysoki poziom czystości podłóg.

Sol Multisurf - kolejny środek uniwersalny do częstego mycia posadzek.

Podobnie jak Sol Clean może być stosowany do mycia wszystkich rodzajów powierzchni podłogowych. Codziennie stosowany usuwa lekkie zabrudzenia różnego pochodzenia. Posiada przepiękny migdałowy zapach, który dodatkowo odświeża powietrze.

HD Acid - kwaśny płyn do mycia podłóg twardych. Występuje w formie koncentratu.

Przeznaczony do usuwania zabrudzeń mineralnych, zwłaszcza osadów z twardej wody, moczu i nalotów wapiennych. Idealny środek do punktowego usuwania zabrudzenia z podłogi. Może być również stosowany do całościowego mycia podłóg odpornych na działanie środków kwasowych. Dodatkowo odświeża fugi i usuwa z nich naloty. Może być stosowany w warunkach domowych, biurach, szkołach, urzędach i innych. Doskonale sprawdza się do czyszczenia podłóg w łazienkach i ubikacjach.