Nowość Żywność funkcjonalna

Czym umyć brudną podłogę ?

Czy istnieje cudowny płyn do mycia podłóg ? Przy odpowiedzi na to pytanie należy trochę więcej napisać o czynnikach, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego środka do mycia posadzki. Przede wszystkim dobrze wiedzieć jaki rodzaj podłogi chcemy umyć ?. Czy są to panele, gumoleum, czy gres lub terakota do umycia. Dla większości z tych powierzchni doskonałym płynem do codziennego mycia będzie SOL CLEAN do mycia podłóg dostępny w naszym sklepie internetowym z chemią..

Jak myć podłogę z gresu ?

Natomiast skuteczne mycie podłóg z gresu najlepiej umożliwi nam płyn do mycia płytek gresowych Gress Cleaner. Specjalistyczny produkt z przeznaczeniem do usuwania zabrudzeń z podłóg gresowych. Musimy pamiętać, że gres to specyficzny rodzaj posadzki. Wymaga on zastosowania odpowiednich środków aby nie zniszczyć mytej powierzchni. Zwłaszcza gres niezabezpieczony jest szczególnie chłonny i wymagający. specjalnego mycia podłogi.

Koncentrat do codziennego mycia podłóg

Dlaczego tak mocno polecamy Sol Clean do codziennego mycia posadzek ? Silnie skoncentrowany płyn którego już 50 ml / 10 litrów wody zapewni skuteczne umycie podłogi. Pozwala to ponadto na znaczne ograniczenie zużycia środka myjącego podłogi i oszczędność czasu i pieniędzy. Można powiedzieć, że jest to sposób na tanie mycie podłogi. Można go używać z każdym rodzajem mopa. Łatwa aplikacja oraz niskie koszty użycia sprawiają, że Sol Clean to idealny sposób mycia podłóg domowych jak i szkolnych lub sklepowych. Codziennie używany pozwala uniknąć potrzeby doczyszczania. Doskonale sprawdzi się zarówno na małych jak i dużych powierzchniach.