Nowość Żywność funkcjonalna

Wybór środków do mycia magazynów

Każdy kto chociaż raz był w hali magazynowej wie jak ważną kwestią jest wybór odpowiednich środków do mycia hal magazynowych. Specyfika takich miejsc jak hale magazynowe determinuje użycie specjalistycznych środków do usuwania śladów po wózkach widłowych, do usuwania śladów gumy i zabrudzeń olejowych.  

Dezynfekcja hal produkcyjnych i magazynowych

W dzisiejszych czasach pandemii dla wielu właścicieli i zarządców obiektów pojawiło się nowe zagadnienie dezynfekcji hal magazynowych. Dodatkowo dezynfekcja zakładów produkcyjnych i powierzchni magazynowych od lat istnieje np. w przemyśle spożywczym. W sklepie internetowym Złote Środki znajduje się cała gama produktów do dezynfekcji hal magazynowych i produkcyjnych. Odpowiednio dobrane i stosowane zapewnią czystość i higienę w każdym magazynie i na produkcji.

Środki do maszynowego mycia hal produkcyjnych

Dzisiaj standardem jest mycie dużych powierzchni za pomocą maszyn myjących. Użycie ich wymaga jednak doboru odpowiednich środków do maszynowego mycia hal magazynowych i produkcyjnych. Tego typu produkty muszą spełniać odpowiednie parametry. Przede wszystkim muszą być to środki nie pianowe do maszynowego mycia posadzek. W szczególnych przypadkach dopuszcza się również pianowe środki do mycia powierzchni natomiast wymagane jest użycie anty piany do maszyn myjących.

Środki do usuwania śladów opon wózków widłowych

W ofercie sklepu internetowego Złote Środki znajdują się skuteczne produkty do usuwania śladów po oponach wózków widłowych. Mocno wydajne i stężone środki pozwolą szybko i bezproblemowo pozbyć się śladów gumy z każdej posadzki hali magazynowej lub produkcyjnej. W każdym obiekcie przemysłowym znajdują się wózki widłowe, które często na śliskich posadzkach pozostawiają ślady opon. Dzięki specjalistycznym środkom chemicznym takim jak HD 103 NCS do usuwania śladów po oponach czyszczenie każdego magazynu i hali produkcyjnej będzie szybsze i bezproblemowe.

Zmywacze do podłóg ESD

Powierzchnie podłóg przewodzących wymagają użycia specjalnych środków do mycia posadzek ESD. W sklepie Złote Środki znajdziecie produkt SOL ESD do mycia podłóg przewodzących ESD.

Środki do mycia hal magazynowych tutaj