Nowość Żywność funkcjonalna

Grube worki na śmieci

Nowość w sklepie Złote Środki Worki na śmieci

W sklepie internetowym Złote Środki od dziś dostępne są grube czarne worki na śmieci i odpady IMTPL. Worki na odpady własnej produkcji IMART U.D. zapewniają zwiększoną wytrzymałość i niską cenę. Spełniają najwyższe standardy i oczekiwania domowych i profesjonalnych użytkowników. Worki na śmieci IMT|PL to idealne rozwiązanie dla domu i przemysłu. Sprawdzą się zarówno w małych jak i dużych pojemnikach na odpady komunalne i śmieci segregowane.

Grube worki na śmieci IMTPL

Zaawansowany proces produkcji oraz wykorzystanie najnowszych technologii sprawiają że powstają grube worki na odpady IMTPL wykazujące niebywałą i niespotykaną u konkurencji wytrzymałość. Worki na śmieci IMTPL wykonane są z folii o grubości 35 mikronów co daje bardzo gruby i wytrzymały worek. Dzięki własnej produkcji możemy zaproponować mocne grube worki LD 35 litrów co jest rzadkością wśród innych producentów. Zazwyczaj tak małe pojemności worków są wykonywane z cienkiej folii w standardzie HD. Zadbaliśmy o to aby worki na śmieci IMTPL zapewniały wytrzymałość i odporność na rozrywanie nawet w najmniejszych pojemnościach.

Worki na śmieci z recyklingu

Najnowszy proces produkcji oraz dbałość o środowisko sprawiają, że otrzymujecie Państwo worki na śmieci powstałe z granulatu pozyskanego z recyklingu. Jest to niezmiernie ważne zarówno dla producentów worków na odpady jak i użytkowników. Używając worków IMTPL masz pewność, że dbasz o środowisko naturalne. Grube i wytrzymałe worki to również zmniejszenie ich zużycia co również nie pozostaje obojętne dla środowiska. Dbajmy razem o nasze środowisko naturalne dla przyszłych pokoleń !!!

Mocne worki na odpady na wymiar

Dzięki własnej produkcji jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa każdy wymiar worka foliowego. Istnieje możliwość personalizacji rozmiaru i wymiaru worków w różnych grubościach i kolorach. Każdy użytkownik może mieć swoje preferencję i potrzeby co do worków na odpady. Jesteśmy po to aby je spełniać.

Nie znalazłeś worków dla swojej firmy ?

Możemy na Państwa zamówienie wykonać worki na odpady, śmieci oraz gruz. Wszystko według Państwa preferencji oraz zapotrzebowania.

Wszystkie worki na odpady znajdziecie tutaj