Nowość Żywność funkcjonalna
HD.101 - Płyn do czyszczenia mocno zabrudzonych podłóg
  • HD.101 - Płyn do czyszczenia mocno zabrudzonych podłóg

HD.101 - Środek alkaliczny do gruntownego czyszczenia podłóg zmywalnych

80,07 zł
Brutto Dostawa nawet do 24 godzin

Płyn do mycia mocno zabrudzonych posadzek

Pojemność
Ilość
Produkt dostępny po 19.08.2022

 

Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo zakupów

 

Dostawa zamówienia nawet w 24 godziny od zamówienia

Środek do gruntownego mycia podłóg zmywalnych

Wszędzie tam gdzie potrzebny jest płyn do usuwania ciężkich zabrudzeń z posadzek idealnie sprawdzi się HD. 101. Dzięki zasadowemu pH i dużej uniwersalności zastosowania jest wręcz idealny do mycia podłóg w zakładach przemysłowych. Sprawdzi się również w warsztatach, halach magazynowych i innych obiektach narażonych na duże nasilenie ruchu.  

Skuteczny środek do mycia posadzek w Zakładach Produkcji Spożywczej

Rozpuszcza zastarzały brud oraz pozostałości tłuszczów i olejów

Czyści szybko i gruntownie

Niskopienny, nadaje się do automatów czyszczących

Nie posiada uciążliwego zapachu

Nadaje się do zastosowania w przemyśle rolno spożywczym

HD. 101 - Środek do usuwania plam olejowych

HD. 101 to idealny płyn do usuwania plam olejowych m.in w warsztatach samochodowych. Skutecznie usuwa plamy olejowe zarówno stare jak i świeże. Pomoże zachować w czystości posadzki warsztatowe, magazynowe i w halach produkcyjnych gdzie często wycieka olej np. z wózków widłowych.

Środek do mycia maszynowego podłóg - HD.101

Dzięki właściwościom niskopiennym HD. 101 sprawdzi się również w maszynowym myciu posadzek. Szerokie zastosowanie sprawia, że jest to niemal uniwersalny płyn od mycia posadzek magazynowych.

Środek do mycia podłóg żywicznych i betonowych

Najczęściej stosowane posadzki w halach produkcyjnych i magazynach to posadzki betonowe i żywiczne. Skuteczny środek do mycia posadzek betonowych musi radzić sobie z chłonnością tego materiału. Bardzo często podłogi betonowe są mocno zabrudzone i wymagają skutecznego środka. HD. 101 został tak opracowany aby radzić sobie z trudnymi zabrudzeniami również na podłożach betonowych. Podobna sytuacja jest z środkiem do podłóg żywicznych.  Dobry produkt do podłóg żywicznych to taki, który został odpowiednio dopracowany i domyje ciężkie zabrudzenia jednocześnie nie niszcząc struktury podłogi.  

Środek do mycia posadzek warsztatowych

Warsztat samochodowy to takie miejsce gdzie często występują zabrudzenia olejowe i inne tłuste plamy na podłodze. Na rynku istnieje wiele środków do mycia podłogi warsztatowej. Natomiast nie wiele z nich jest w stanie faktycznie usunąć ślady oleju na posadzce. HD. 101 to skuteczny środek, który radzi sobie z myciem posadzek warsztatowych.

Do ręcznego i maszynowego mycia i czyszczenia mocno zabrudzonych podłóg i posadzek.

Środek o działaniu silnie odtłuszczającym.

Rozpuszcza zastarzały brud oraz pozostałości tłuszczów i olejów

Idealnie sprawdzi się do czyszczenia posadzek w warsztatach, halach produkcyjnych, halach magazynowych. Jednym słowem wszędzie tam gdzie występują zabrudzenia olejowe. 

Czyści szybko i gruntownie

  • Niskopienny, nadaje się do automatów czyszczących
  • Nie posiada uciążliwego zapachu

KLIKNIJ I ZOBACZ WYKAZ ŚRODKÓW DO GRUNTOWNEGO CZYSZCZENIA PODŁÓG ZMYWALNYCH

Zastosowanie HD. 101 do czyszczenia podłóg

Produkt wysoko alkaliczny do gruntownego mycia podłóg zmywalnych. Skutecznie i szybko usuwa nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia z posadzek. Do zastosowania na podłogach odpornych na działanie alkaliów typu: posadzki kamienne, betonowe, żywiczne, gres, lastrico, ceramika, PCV.

Maszynowe mycie podłóg HD. 101 to skuteczny środek do czyszczenia posadzek żywicznych i powierzchni betonowych. Ten profesjonalny płyn do mycia podłóg przemysłowych usuwa plamy na posadzce żywicznej oraz zapewnia głębokie i skuteczne czyszczenie posadzki betonowej.

Środki do czyszczenia posadzek żywicznych są bardzo ważne w miejscach o dużym natężeniu ruchu, gdzie posadzki są narażone na intensywną eksploatację. HD. 101 to idealny środek do takiego użytku, dzięki swojej skutecznej formule usuwającej plamy i brud z powierzchni żywicznych.

Ponadto, ten środek do czyszczenia powierzchni betonowych jest bardzo łatwy w użyciu, ponieważ jest przystosowany do stosowania z urządzeniami do maszynowego mycia podłóg. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze, jednocześnie uzyskując wysokiej jakości czyszczenie.

Jeśli szukasz skutecznego i wydajnego środka do czyszczenia posadzek żywicznych i betonowych, to maszynowe mycie podłóg HD. 101 jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Koncentrat HD 101 można stosować zarówno w myciu ręcznym jak i gruntownym myciu maszynowym podłóg

DOZOWANIE HD 101

  • Mycie gruntowne: 1% - 10%

OPAKOWANIE 

Kanister: 5 litrów

Kanister: 11 kg 

Kanister: 22 kg 

Jeżeli są Państwo zainteresowani powyższymi pojemnościami prosimy o kontakt e-mail: biuro@imartud.pl w celu ustalenia indywidualnych warunków współpracy.

IM1-5-034
20 Przedmioty

Opis

Przeznaczenie
Środki do mycia podłóg

Specyficzne kody

Opinie (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Dobry płyn na ciężkie zabrudzenia podłogi

Jestem bardzo zadowolony z zakupu HD.101 ze sklepu Złote Środki. Ten środek okazał się być skuteczny i łatwy w użyciu. Zmywa trudne plamy i tłuste osady bez problemu, pozostawiając moje podłogi zmywalne w nieskazitelnie czystym stanie. Cieszę się, że udało mi się znaleźć tak dobry produkt do czyszczenia podłóg, który przyspiesza moją pracę i daje świetne efekty.<br /> Dodatkowo, sklep Złote Środki zrobił na mnie pozytywne wrażenie swoją szybką wysyłką i profesjonalnym podejściem do klienta. Wszystko zostało dobrze zapakowane i dostarczone w terminie.<br /> Polecam HD.101 i sklep Złote Środki wszystkim, którzy szukają skutecznego i łatwego w użyciu środka czyszczącego oraz dobrego sklepu z profesjonalną chemią i dobrą obsługą klienta.<br />

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Usuwa plamy olejowe

U nas w fabryce częsty problem to cieknący olej z wózków widłowych. Nie mogliśmy nigdzie znaleźć skutecznego środka do mycia naszej posadzki. Ten środek jest idealny do mycia podłogi z oleju. Mogę z czystym sumieniem go polecić.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie