Nowość Żywność funkcjonalna
NanoTec piana aktywna
  • NanoTec piana aktywna

NanoTEC piana aktywna do mycia pojazdów

99,50 zł
Brutto Dostawa nawet do 24 godzin

Piana aktywna do mycia silnie zabrudzonych pojazdów z nanocząsteczkami

Pojemność
Ilość
Produkt dostępny

 

Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo zakupów

 

Dostawa zamówienia nawet w 24 godziny od zamówienia

NanoTec piana aktywna stworzona w nanotechnologii

NanoTEC piana aktywna do bezdotykowego mycia pojazdów to innowacyjny produkt, który zapewnia skuteczne i wydajne czyszczenie samochodów. Ta specjalna piana aktywna oparta na nano-technologii posiada silne właściwości myjące i odtłuszczające, co umożliwia skuteczne usuwanie nawet silnych zabrudzeń drogowych.

Extremalnie wydajna piana aktywna

Niezwykłą zaletą NanoTEC piany aktywnej jest jej extremalna wydajność w niskich stężeniach. Dzięki temu, nawet niewielka ilość produktu potrafi wytworzyć obfitą pianę, co znacznie zwiększa jej efektywność i zapewnia oszczędność. To oznacza, że jedno opakowanie piany NanoTec wystarcza na dłużej, co jest korzystne zarówno dla użytkownika, jak i dla środowiska.

Skuteczna piana aktywna

Produkt został stworzony z zastosowaniem nano-technologii, co wpływa na poprawę jakości mycia i zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i ochronę dla mytych powierzchni. Receptura piany zawiera specjalną kompozycję składników aktywnych, które umożliwiają efektywne czyszczenie pojazdu metodą bezdotykową, bez konieczności używania szczotki czy gąbki. Działa skutecznie na powierzchniach odpornych na działanie wody i detergentów.

Piana aktywna o szerokim zastosowaniu

NanoTEC piana aktywna jest wszechstronna i nadaje się do zastosowania jako piana aktywna w myciu różnych rodzajów pojazdów, takich jak samochody osobowe, ciężarowe, maszyny rolnicze, budowlane, motocykle czy rowery. Może być stosowana w systemach natryskowych, ciśnieniowych i pianotwórczych.

Zastosowanie piany aktywnej NanoTec

Aby zastosować pianę, należy ją rozcieńczyć w wodzie bieżącej i równomiernie nałożyć na powierzchnię pojazdu. Następnie pozostawić na około 1 minutę, unikając wyschnięcia. Po upływie czasu należy obficie spłukać karoserię zimną wodą bieżącą. Warto pamiętać, aby nie stosować piany bezpośrednio na słońcu ani na gorącej powierzchni pojazdu.

Bezpieczne stosowanie piany aktywnej NanoTec

Pod względem środków ostrożności, należy zachować uwagę, aby unikać kontaktu z oczami i skórą. Produkt zawiera anionowe środki powierzchniowo czynne oraz wodorotlenek sodu, dlatego należy przestrzegać instrukcji bezpieczeństwa zamieszczonych na etykiecie i karcie charakterystyki produktu.

Bezpieczeństwo piany NanoTec dla środowiska 

NanoTEC piana aktywna jest biodegradowalna, a zawarte w niej związki powierzchniowo czynne spełniają kryteria biodegradowalności zgodnie z obowiązującymi regulacjami dotyczącymi detergentów.

Różne pojemności piany aktywnej NanoTec

Produkt jest dostępny w różnych opakowaniach, w tym w kanistrach o pojemnościach 5 litrów i 20 litrów, co zapewnia elastyczność i wygodę użytkowania zarówno dla Klientów indywidualnych jak i myjni samochodowych.

Skuteczna piana aktywna do mycia różnych pojazdów

Podsumowując, NanoTEC piana aktywna to zaawansowany produkt do bezdotykowego mycia pojazdów, który oferuje silne właściwości czyszczące, wydajność, ochronę powierzchni i łatwość stosowania. Dzięki zastosowaniu nano-technologii, produkt spełnia wymagania profesjonalnego czyszczenia samochodów, zapewniając doskonałe rezultaty i zadowolenie użytkownika.

Draco-Bis
IM1-5-1046
19 Przedmioty

Opis

Przeznaczenie
Środki do mycia karoserii samochodowej

Specyficzne kody

Opinie (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Niesamowita skuteczność i wygoda czyszczenia z NanoTEC pianą aktywną!

NanoTEC piana aktywna to niesamowity produkt! Jego skuteczność i wydajność przeszły moje oczekiwania. Czyszczenie mojego samochodu jeszcze nigdy nie było tak proste. Piana dosłownie rozprawia się z uporczywymi zabrudzeniami drogowymi, pozostawiając moje auto nieskazitelnie czyste. Co najważniejsze, doceniam fakt, że produkt oparty jest na nano-technologii, co daje mi pewność, że powierzchnia jest dodatkowo chroniona. Polecam NanoTEC pianę aktywną wszystkim poszukującym produktu do bezdotykowego mycia pojazdów.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie