Nowość Żywność funkcjonalna
Podłogi twarde w domu - środki do mycia

Środki do mycia podłóg twardych w domu

W tej kategorii poświęconej środkom do mycia domowej podłogi znajdziecie specjalnie wybrane produkty do zachowania idealnej czystości podłóg twardych w waszych domach. Od dzisiaj mycie podłogi lub czyszczenie spoin stanie się łatwiejsze. Skuteczne Złote Środki od mycia podłóg w waszym domu umożliwią szybkie i skuteczne przywrócenie nowości waszym posadzkom.

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-31 z 31 pozycji

Aktywne filtry

Środki do mycia terakoty w domu

Wielu posiadaczy tej jakże starej i pięknej podłogi zastanawia się nad doborem odpowiedniego środka do mycia terakoty. Rynek przepełniony jest różnymi środkami do mycia terakoty. Jednak domowe podłogi wymagają szczególnej pielęgnacji i doboru odpowiednich środków do mycia terakoty

Środki do mycia gresu w domu

Cres to jakże piękny materiał wykończeniowy zarówno dla podłóg jak i dla ścian w naszym domu. Dzięki dużej popularności i dostępności każdy może użyć gresu do wykończenia podłóg w swoim domu. W tej kategorii znajdziecie zarówno środki do codziennego mycia gresu  jak i środki do czyszczenia gresu. 

Płyny do mycia fug i płytek w domu

Podczas codziennego użytkowania naszych podłóg, na ich powierzchni odkładają się różnego pochodzenia zabrudzenia. Użycie skutecznego płynu do codziennego mycia podłóg skutecznie ogranicza wnikanie brudu w strukturę płytki oraz fugi. Zdarza się jednak, że z różnych przyczyn nie dobierzemy odpowiednio płynu do mycia płytek.  Co w takiej sytuacji mamy zrobić ? Czy wszystko stracone ? Z pomocą przychodzą Złote Środki do mycia płytek i fug. Niektóre środki przedstawione w tej kategorii nadają się do czyszczenia mocno zabrudzonych podłóg. Przywracają nowość i blask czyszczonym podłogom. W szczególności położyliśmy nacisk na środki do czyszczenia fug.  Starannie wybrane zapewniają czyste fugi w waszym domu.  

Środki do mycia posadzek betonowych

W dzisiejszych czasach coraz większą popularność zdobywają posadzki i ściany betonowe. Dzięki betonowym posadzkom i ścianom wnętrza nabierają niebywałego uroku i nadzwyczajnego wyglądu. Tym bardziej niezbędne staje się użycie środków do mycia powierzchni betonowych. Niezwykle skuteczne i wydajne środki do mycia betonu pozwolą cieszyć się czystością i pięknym wyglądem betonu w naszym domu przez długie lata. 

Środki do mycia maszynowego posadzek

Niezmiernie rzadko zdarza się aby trzeba było używać mycia maszynowego posadzek domowych. Mimo wszystko w internetowej hurtowni środków czystości Złote Środki, znajdują się też skuteczne środki do maszynowego mycia podłóg betonowych.