Nowość Żywność funkcjonalna

Domowe - Środki czystości

Środki czystości do domu

Wszystkie środki do utrzymania czystości w domu zgromadzone w jednym miejscu. Wyselekcjonowane skuteczne środki do mycia okien, do mycia podłóg, do mycia mebli, środki do mycia łazienki i inne środki do mycia pokoju, kuchni, łazienki i innych pomieszczeń w naszym domu. Płyny żele i proszki, duży wybór i niskie ceny. Zapraszamy.

Jest 108 produktów.

Pokazano 1-12 z 108 pozycji

Aktywne filtry

Środki do mycia łazienki domowej

Skuteczne środki do mycia kabin prysznicowych w domowej łazience. Usuwają kamień i likwidują uciążliwe osady na szybach kabin prysznicowych. To nie wszystko co proponujemy w naszym sklepie internetowym, Złote Środki. W tej kategorii znajdziecie również środki do mycia wanny. Uciążliwe naloty z rdzy lub kamienia nie będą już stanowiły problemu. Powyżej znajdziecie również środki do mycia umywalki.  Codzienne utrzymanie białej ceramiki w czystości nie będzie już stanowiło problemu. Nawet najbardziej uciążliwe naloty kamienia i rdzy z łatwością usuniesz za pomocą naszych Złotych Środków. Środki do mycia płytek łazienkowych zapewnią zawsze świeży wygląd i poczucie czystości. Całości dopełnią środki do usuwania kamienia. Nawet mocno zaniedbane i długo nieczyszczone pisuary lub WC nabiorą blasku i będą wyglądały jak nowe. Warto jeszcze wspomnieć o środkach do zabezpieczania kabin prysznicowych. Pozwalają one dłużej cieszyć się z czystych szyb prysznicowych

Środki do mycia kuchni domowej

Płyn do usuwania przypaleń. Środki do mycia piekarnika i drobnych przypaleń. Płyn do mycia naczyń o neutralnym pH i składzie dostosowanym do obowiązujących przepisów. Sposób na usunięcie kamienia z kabiny prysznicowej. Utrzymanie higieny w kuchni. Profesjonalne środki do utrzymania czystości w gospodarstwie domowym. Domowe środki czystości do zapewnienia czystości w łazience, skuteczne mycie kabin prysznicowych, mycie piekarnika, usuwanie przypaleń, czyszczenie piekarnika. Ekonomiczne zakupy środków do utrzymania czystości. Wysoki poziom utrzymania czystości zapewnia bezpieczeństwo. Środki do usunięcia kamienia z toalety, umywalki, brodzika lub wanny.