Nowość Żywność funkcjonalna
Domowe - Środki czystości

Środki czystości do domu

Wszystkie środki do utrzymania czystości w domu zgromadzone w jednym miejscu. Wyselekcjonowane skuteczne środki do mycia okien, do mycia podłóg, do mycia mebli, środki do mycia łazienki i inne środki do mycia pokoju, kuchni, łazienki i innych pomieszczeń w naszym domu. Profesjonalne środki do utrzymania czystości w gospodarstwie domowym. Płyny żele i proszki, duży wybór i niskie ceny. Zapraszamy.

Jest 103 produktów.

Pokazano 1-103 z 103 pozycji

Aktywne filtry

Środki do mycia łazienki domowej

Skuteczne środki do mycia kabin prysznicowych w domowej łazience. Usuwają kamień i likwidują uciążliwe osady na szybach kabin prysznicowych. To nie wszystko co proponujemy w naszym sklepie internetowym, Złote Środki. W tej kategorii znajdziecie również środki do mycia wanny. Uciążliwe naloty z rdzy lub kamienia nie będą już stanowiły problemu. Powyżej znajdziecie również środki do mycia umywalki.  Codzienne utrzymanie białej ceramiki w czystości nie będzie już stanowiło problemu. Nawet najbardziej uciążliwe naloty kamienia i rdzy z łatwością usuniesz za pomocą naszych Złotych Środków. Środki do mycia płytek łazienkowych zapewnią zawsze świeży wygląd i poczucie czystości. Całości dopełnią środki do usuwania kamienia. Nawet mocno zaniedbane i długo nieczyszczone pisuary lub WC nabiorą blasku i będą wyglądały jak nowe. Warto jeszcze wspomnieć o hydrofobowych środkach do zabezpieczania kabin prysznicowych. Pozwalają one dłużej cieszyć się z czystych szyb prysznicowych. Środki do usunięcia kamienia z toalety, umywalki, brodzika lub wanny. Skuteczne środki to najlepszy sposób na usunięcie kamienia z kabiny prysznicowej. Domowe środki czystości do zapewnienia czystości w każdej łazience. Od dziś skuteczne mycie kabin prysznicowych stanie się normą.

Środki do mycia kuchni domowej

Płyn do usuwania przypaleń. Środki do mycia piekarnika i drobnych przypaleń. Płyn do mycia naczyń o neutralnym pH i składzie dostosowanym do obowiązujących przepisów.  Utrzymanie higieny w kuchni nigdy nie było prostsze. Od dziś mycie piekarnika z skutecznymi środkami nie będzie już sprawiało trudności   mycie piekarnika, usuwanie przypaleń, czyszczenie piekarnika. Ekonomiczne zakupy środków do utrzymania czystości. Wysoki poziom utrzymania czystości zapewnia bezpieczeństwo. 

Środki czystości wykorzystywane w pokoju domowym

W sklepie internetowym Złote Środki znajdziecie wiele przydatnych środków do utrzymania czystości w waszym pokoju. Skuteczne środki do mycia mebli lakierowanych i laminatów. Antystatyczne środki do mycia telewizora. Neutralne środki do mycia podłóg. Skoncentrowane środki do mycia wszelkich powierzchni. 

Skuteczne środki do mycia szyb i luster w domu

Mycie szyb i luster to wbrew pozorom bardzo trudne zadanie. Wymaga zastosowania skutecznych środków do mycia powierzchni szklanych, oraz bezpyłowego czyściwa. Bardzo ważną rolę odgrywa również technika i kolejność mycia.

W sklepie internetowym Złote Środki znajdziecie zarówno skuteczne płyny do mycia szyb, czyściwo bezpyłowe jak i na naszym blogu dowiecie się jak i czym skutecznie myć domowe okna i lustra ?  

Środki do mycia podłóg twardych

Nie bez znaczenia jest również dobór odpowiednich środków do mycia podłóg. W sklepie internetowym Złote Środki zostały one podzielone na kategorie. Jedna z nich to środki do mycia podłóg twardych. Zawierają się tutaj środki do mycia gresu, środki do mycia terakoty, środki do mycia płytek, itp.

Skuteczne środki do domowych podłóg drewnianych

Drewno jest bardzo specyficznym materiałem wykończeniowym. Drewniane podłogi są zarówno piękne jak i delikatne i wymagają użycia odpowiednich środków do mycia podłóg drewnianych. Zwłaszcza niezabezpieczone drewno jest materiałem bardzo chłonnym i absorbuje dużą ilość zabrudzeń. W sklepie Złote Środki jest duży wybór środków do mycia podłóg drewnianych. Posiadamy nawet środki do mycia podłóg olejowanych.

Środki do prania i impregnacji domowych dywanów i wykładzin

Często w naszych domach decydujemy się na dywany i wykładziny podłogowe. Odpowiednio dobrane tworzą niepowtarzalny klimat i dają poczucie ciepła. Są natomiast trudne do utrzymania w czystości i wymagają użycia specjalistycznych środków do prania i impregnacji wykładzin i dywanów. W sklepie Złote Środki znajduje się cała gama skutecznych i niedrogich środków do prania dywanów i wykładzin. Znajdują się tu również odplamiacze do usuwania plam z wina, krwi, rdzy i innych ciężkich do usunięcia zabrudzeń.