Nowość Żywność funkcjonalna

Maseczki ochronne przezroczyste plastikowe, półbrzyłbice, maski z włókniny, przyłbice

Maseczki ochronne przezroczyste plastikowe, półbrzyłbice, maski z włókniny, przyłbice

Maseczki ochronne przezroczyste plastikowe, półprzyłbice, maseczki z włókniny, maski bawełniane, przyłbice

Maski ochronne to obowiązkowe wyposażenie zarówno osób  prywatnych jak i personelu medycznego kosmetycznego czy pracowników produkcji spożywczej. Codzienne noszenie maseczek ochronnych zwiększa bezpieczeństwo i chroni przed rozprzestrzenianiem się wirusów.

Aktywne filtry

Maseczki plastikowe przezroczyste na twarz.

Przezroczyste maski plastikowe mają szerokie zastosowanie w wielu branżach i idealnie chronią. Nie zniekształcają mowy i umożliwiają kontakt wzrokowy z drugą osobą.

Plastikowe maski idealne do zastosowania w hotelach.

Wizerunek personelu oraz kontakt wzrokowy jest niezmiernie ważny zwłaszcza w takich obiektach jak hotele. Uśmiech i mimika twarzy pozwalają wyrażać emocje i nastawienie personelu. U kobiet dodatkowym atutem podkreślającym urodę jest również makijaż. Przezroczysta maska plastikowa nie niszczy makijażu i pozwala w pełni wyrażać emocje personelu.

Przezroczyste maski plastikowe w gabinetach kosmetycznych, fryzjerskich i salonach spa.

Przezroczysta Maska z powyższej oferty idealnie sprawdzą się w gabinecie kosmetycznym. Bliski kontakt z klientem i ryzyko z tym związane sprawiają, że noszenie maski jest koniecznością.  Wygodne maski plastikowe w odróżnieniu od bawełnianych noszone przez wiele godzin plastikowe maski nie utrudniają oddychania. Przezroczyste maski z naszej oferty nie ściągają wzroku. Mogą być noszone przez osoby z okularami ponieważ nie powodują ich parowania.

Maski plastikowe w kuchni

Kuchnie to kolejne miejsce gdzie znajdą zastosowanie plastikowe maseczki ochronne. Podczas procesu przygotowania żywności chronią personel a jednocześnie te plastikowe maski nie powodują dyskomfortu. Wysoka temperatura, która towarzyszy gotowaniu nie będzie już przyczyną nie noszenia maseczki. Są to również idealne maseczki dla kelnerów. Pozwalają na kontakt wzrokowy i szczery uśmiech.

Plastikowe maseczki w przestrzeni publicznej

W czasach pandemii nowego znaczenia nabrały środki ochrony osobistej. Codzienne noszenie maseczki może być komfortowe dzięki przezroczystym maskom ochronnym. Nie utrudniają oddychania i mogą być stosowane przez osoby z astmą, alergią i innymi problemami z układem oddechowym. Może być to również maska dla osoby starszej ponieważ plastikowa maska nie utrudnia oddychania..

Maski włókninowe 3 warstwowe

Maski ochronne włókninowe mają za zadanie izolować osobę noszącą od otoczenia oraz otoczenie przed osobą noszącą. Maseczki bawełniane i włókninowe mają za zadanie ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa i ważne aby posiadały certyfikat na materiał z którego są wykonane. W powyższej ofercie znajdują się maseczki z włókniny 3 warstwowej. Dzięki zastosowaniu wielu warstw dobrze filtrują wydychane powietrze

Nasze maski FFP3, wielokrotnego użytku

Maski FFP3 to najwyższy standard ochrony przed pyłami, wirusami i grzybami. Maski tej klasy zapewniają najwyższy stopień filtracji >99% NDS. W czasach pandemii Koronawirusa są wykorzystywane również przez służby sanitarne.

Przyłbice ochronne

W odróżnieniu od masek ochronnych zapewniają również ochronę oczu. Dzięki zastosowaniu lekkich przyłbic ochronnych zwiększamy bezpieczeństwo swoje i otoczenia.