| SKUTECZNE ŚRODKI UTRZYMANIA CZYSTOŚCI |
Dostawa zamówienia nawet w 24 godziny od zamówienia
Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo zakupów
Środek w formie koncentratu do czyszczenia fug i podłóg. Silnie skoncentrowany kwaśny preparat do doczyszczania powierzchni. Nie stosować na powierzchnie emaliowane oraz armaturę łazienkową. Używany także do odkamieniania maszyn oraz urządzeń sanitarnych.
Środek 106 świetnie sprawdza się w przypadku doczyszczania fug i podłóg po remoncie. Z powodzeniem można go stosować na powierzchni odporne na działanie kwaśnych preparatów myjących. Mycie poremontowe powierzchni odpornych na działanie kwasów.
Środek 106 świetnie sprawdza się w myciu poremontowym przy użyciu maszyn myjących. Wystarczy wlać preparat w odpowiednim rozcieńczeniu do maszyny.
Dla osób które nie posiadają specjalistycznego sprzętu środek 106 sprawdza się w ręcznym myciu fug oraz posadzek. Dzięki wysoce aktywnej formule środek 106 skutecznie wnika w strukturę podłoża eliminując nawet najcięższe zabrudzenia. Doi skutecznego mycia wystarczy mop płaski z wózkiem.
Sposób mycia za pomocą środka 106
Preparat stosować z letnią lub zimną wodą. W zależności od stopnia zabrudzenia stosować roztwór od 1% do 10% (od 100 do1000ml) na 10l wody. Przy doczyszczaniu preparat należy rozłożyć i poczekać ok. 15 min, a następnie czyścić najlepiej przy pomocy mikrofazy.
Środek 106 do czyszczenia powierzchni
Specyfikacja środka 106
Skład - Kationowe i niejonowe środki powierzchniowo czynne, kwas amidosulfonowy, kwas fosforowy, kwas cytrynowy, izopropanol.
Opis
Zobacz także