Nowość Żywność funkcjonalna

Sklep internetowy Złote Środki

Sklep internetowy Złote Środki

Pistolety do masażu

Profesjonalne pistolety do masażu mięśni i powięzi. Idealne dla osób aktywnych fizycznie lub ciężko pracujących. Pomagają zrelaksować się i zmniejszyć napięcie mięśniowe. Przynoszą ulgę i relaks po wysiłku lub ciężkiej pracy.

Środki czystości

Specjalistyczne i profesjonalne środki czystości. Idealne do zachowania higieny w większości obiektów. Przedstawione i specjalnie wyselekcjonowane środki do zapewnienia czystości są gwarantem higienicznej a zarazem ekonomicznej czystości w każdym pomieszczeniu.

Czyściwa

W sklepie internetowym Złote Środki dostępne są czyściwa papierowe takie jak ręczniki papierowe bezpyłowe, czyściwa bawełniane, ściereczki z mikrofibry. 

Myjki warsztatowe

Specjalistyczne myjki warsztatowe IBS to profesjonalne rozwiązanie w zakresie mycia części. Z produktami IBS mycie w zakładach naprawczych i przemysłowych jest niezwykle skuteczne i ekonomiczne. W sklepie Złote Środki posiadamy również specjalistyczne płyny do myjek warsztatowych.

Maseczki ochronne

Duży wybór masek ochronnych. Plastikowe maseczki ochronne oraz maseczki 3 warstwowe. Wygodne maski ochronne nie utrudniające oddychania. Przyłbice i półprzyłbice, oraz maski FFP3.

Pulsoksymetry

Szeroki wybór urządzeń służących do mierzenia saturacji krwi. Duży wybór i niskie ceny. Urządzenia do mierzenia natlenienia krwi i tętna.

Zmywacze posadzek esd

Profesjonalne środki do mycia podłóg przewodzących ESD.  Idealne do zastosowania m.in w zakładach produkcji elektroniki.

Wszystkie środki do mycia ESD

Jest 281 produktów.

Pokazano 1-281 z 281 pozycji

Aktywne filtry