Nowość Żywność funkcjonalna

Profesjonalne środki czystości

Profesjonalne środki czystości

Profesjonalne środki czystości Warszawa i okolice sprzedaż hurtowa i detaliczna.

W sklepie internetowym Złote Środki znajdziecie Państwo profesjonalne środki czystości oraz wszystko do mycia, sprzątania i dezynfekcji. Skuteczne i niedrogie środki idealne do utrzymania obiektów w czystości.

Jest 228 produktów.

Pokazano 1-228 z 228 pozycji

Aktywne filtry

Środki czystości do domu

Codzienne utrzymanie czystości w domu wymaga ogromu pracy i zaangażowania. Niezwykle pomocne będą tutaj skuteczne środki do mycia powierzchni domowych.

Skuteczne środki do mycia okien, pozwalają w łatwy i szybki sposób umyć okna i lustra bez smug. Stosując przedstawione w sklepie Złote Środki produkty do mycia szyb i luster zapomnicie o uciążliwym docieraniu Waszych okien.

W ofercie sklepu Złote Środki znajdują się również niedrogie środki do mycia domowych podłóg, Od dzisiaj bez wysiłku umyjesz domową podłogę z płytek, paneli podłogowych lub gresu. Bez zacieków i niepotrzebnego zmęczenia. Posiadamy również produkty do mycia wymagających posadzek m.in. środki do mycia podłóg olejowanych

W sklepie Złote Środki znajdziesz również niedrogie i skuteczne środki do mycia armatury łazienkowej. Uciążliwe osady z wody i mydła znikną. Mycie kabiny prysznicowej od dziś nie będzie już utrapieniem, a Ty będziesz mógł cieszyć się czystością swojej łazienki. Wśród naszych środków znajdziesz również takie które zabezpieczą twoją kabinę prysznicową przed ponownym zabrudzeniem. Mycie wanny i umywalki ograniczy się do codziennego naniesienia środka i przetarcia. Dzięki Złotym Środkom zapewnisz czystość i higienę w swojej łazience

To wszystko w ofercie sklepu Złote Środki. Skuteczne i ekonomiczne środki do zapewnienia czystości w domu.

Środki czystości dla hoteli.

W swojej ofercie posiadamy profesjonalne środki do zapewnienia czystości w hotelach. Od dziś zarówno pokoje hotelowe jak i recepcja będą lśnić czystością. Produkty przedstawione w naszej ofercie pozwolą na zapewnienie wysokiego standardu czystości i higieny w każdym hotelu. Posiadamy środki do mycia w hotelach kabin prysznicowych, armatury, posadzek, sanitariatów, okien i innych.

Środki czystości dla szkół i świetlic

Szkoły i świetlice to miejsca szczególnej uwagi. Standard czystości w szkole powinien spełniać restrykcyjne normy. Dzieci często zapominają o zasadach higieny. Nie myją rąk, dotykają przedmiotów narażonych na rozprzestrzenianie się bakterii i wirusów. Środki przedstawione w naszej ofercie pomogą w myciu mebli, podłóg i usunięciu uciążliwych plam z tekstyliów. W ofercie posiadamy również środki do dezynfekcji, którą w szkole powinno się stosować w holu szkolnym, w kuchni szkolnej jak i w szatniach szkolnych.

Środki czystości dla żłobków i przedszkoli

W przedszkolach i żłobkach szczególnie ważne jest zachowanie wysokiego standardu higieny i dezynfekcji. Małe dzieci wymagają szczególnej opieki i nadzoru. Przedstawione w tej ofercie środki czystości i dezynfekcji pozwolą na szybkie i skuteczne zapewnienie czystości w każdym żłobku i przedszkolu. W ofercie sklepu Złote Środki znajdą Państwo również papiery i czyściwa. Ręczniki ZZ i papier toaletowy Jumbo i mała rolka. Posiadamy również worki na odpady, grube i mocne.

Środki czystości dla restauracji

W swojej ofercie posiadamy skuteczne środki do mycia podłóg, środki do mycia szyb, płyny do mycia blatów i wszystkich powierzchni zmywalnych. Z naszych płynów do utrzymania czystości na co dzień korzystają pracownicy firm sprzątających. Zaopatrujemy w nasze środki czystości, zakłady produkcyjne, magazyny, instytucje publiczne, szkoły, przedszkola i administracje. Domowe środki czystości.