Nowość Żywność funkcjonalna
Kuchnia domowa środki czystości

Środki czystości do kuchni domowej

Poniżej znajdziecie Państwo duży wybór środków do mycia kuchni domowej. Przedstawione środki usuną nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia kuchenne. Specjalnie dobrane i wyselekcjonowane środki do zapewnienia czystości w każdej kuchni. 

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-27 z 27 pozycji

Aktywne filtry

Mycie płyty indukcyjnej skuteczne środki

Od dziś mycie płyty indukcyjnej nie będzie już problemem. Przedstawiamy skuteczne środki do mycia płyt indukcyjnych. Wiele nowych budynków nie posiada instalacji gazowej przez co jest wyposażona w płytę indukcyjną. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Wymaga jednak utrzymania należytej czystości indukcji. W ofercie sklepu Złote Środki znajdują się środki do codziennego mycia kuchni. 

Środki do usuwania przypaleń

Środki do usuwania przypaleń to jedne z najczęściej poszukiwanych środków w każdej kuchni. Komu z Nas nie przydarzyło się przypalić czegoś w garnku ? Właśnie w takich sytuacjach sprawdzają się Złote Środki do usuwania przypaleń. Wystarczy zalać przypalony garnek i sytuacja rozwiązuje się sama. Przypalenie rozpuszcza się dosłownie na naszych oczach. Usunięte przypalenie wystarczy zalać bieżącą wodą i już możemy cieszyć się czystymi garnkami. Rozwiązanie na czyste garnki i patelnie dla każdego.

Skuteczne środki do usuwania tłustych plam

Tłuszcze codziennie towarzyszą w każdej kuchni. Osadzają się na wszystkich powierzchniach. Skuteczne środki do usuwania tłustych plam są trudne do znalezienia w popularnych sklepach. Służą do codziennego mycia i wycierania blatów i szafek w domowej kuchni. Opary z tłuszczy, para wodna i wysoka temperatura sprzyjają powstawaniu trudnych do usunięcia zabrudzeń tłuszczowych. i  W sklepie Złote Środki stworzyliśmy kategorię pozwalającą znaleźć i wykorzystać środki które radzą sobie z tłuszczami w domowej kuchni.

Płyny do mycia naczyń

Płyny do mycia naczyń dostępne w sklepie Złote Środki to produkty najwyższej jakości. Przedstawione powyżej płyny to produkty w większości używane w zakładach produkcji spożywczej. Zapewniają wysoki standard czystości i higieny umytych naczyń. Niektóre przedstawione płyny do mycia naczyń nie posiadają zapachu aby nie uczulać. Przedstawione produkty łatwo się wypłukują i nie pozostają na mytych naczyniach i sztućcach.

Środki do mycia szafek kuchennych

Skuteczne i niedrogie środki do mycia szafek kuchennych. Środki do mycia powierzchni zmywalnych zazwyczaj mają neutralne pH. Takie środki nie powodują zniszczenia powierzchni a są skuteczne w usuwaniu zabrudzeń tłuszczowych. Szafki kuchenne są niezwykle trudne do mycia. Zawierają wiele zakamarków i miejsc gdzie trudno dotrzeć. Dlatego tak ważne jest użycie skutecznego środka rozpuszczającego zabrudzenia aby uniknąć potrzeby szorowania. Trudno wyobrazić sobie aby np. powierzchnie u góry szafek szorować za pomocą gąbki lub zmywaka. Inna sprawa, że dążymy do zachowania czystości bez zniszczenia powierzchni szafek kuchennych.

Skuteczne środki do mycia podłóg w kuchni

Środki do mycia blatów kuchennych

Płyny do mycia stali nierdzewnej w kuchni

Odkamieniacze do domowych ekspresów, czajników i garnków

Środki czystości przeznaczone do kuchni domowej. Środki do usuwania przypaleń, środki do mycia blatów, Środki do mycia i konserwacji stali nierdzewnej, inox. Preparaty do usuwania przypaleń, środki do mycia piekarnika.skuteczne mycie kuchni, czyszczenie palników, czyszczenie piekarnika. Mycie przypalonych garnków skuteczne środki, Płyn do mycia naczyń