Nowość Żywność funkcjonalna
Środki do mycia mebli i wyposażenia w żłobku i przedszkolu

Specjalistyczne środki do mycia mebli i wyposażenia w żłobku i przedszkolu.

W ofercie sklepu Złote Środki znajdziecie specjalistyczne środki od utrzymania czystości w żłobku i przedszkolu. Bezpieczeństwo i zdrowie dzieci, zwłaszcza tych najmłodszych wymaga stałego dbania o czystość i bezpieczeństwo. Poniższe profesjonalne środki czystości zapewnią należyty standard higieny.

Skuteczne środki do mycia mebelków w przedszkolu i żłóbku

Środki do mycia mebli w przedszkolu lub żłobku powinny być bezpieczne dla otoczenia i posiadać świetne walory myjące. Meble w przedszkolu są narażone na ciągłą styczność z bakteriami i wirusami. Małe dzieci często się ślinią, dotykają klamek, drzwi, krzesełek i innych powierzchni przenosząc tym samym bakterie i wirusy pomiędzy sobą. Zastosowanie odpowiednich skutecznych środków czystości pozwala zmniejszyć ryzyko wystąpienia groźnych dla ich zdrowia zakażeń.

Środki do mycia krzesełek

W ofercie sklepu Złote Środki znajdują się produkty przeznaczone do mycia krzesełek w przedszkolu. Prawidłowa częstotliwość mycia oraz dobór właściwych środków jest kluczowe dla zapewnienia odpowiedniego standardu higieny. Dlatego przedstawione powyżej środki posiadają silne właściwości myjące a niektóre nawet dezynfekujące. Do wyboru są zarówno koncentraty środków myjących jak i produkty gotowe do użycia.

Regały i stoliki środki do mycia

Stoliki w przedszkolu pełnią bardzo wiele funkcji.  Dzieci przy nich jedzą, rysują, wycinają, kleją itp. Utrzymanie stolików w czystości wymaga zastosowania odpowiednich skutecznych środków myjących o szerokim spektrum działania. Dzięki wieloletniej wiedzy przygotowaliśmy dla Państwa gotowe zestawienie środków dedykowanych myciu mebli i wyposażenia w przedszkolu i żłobku.

Polecamy nowość w sklepie Złote Środki BEZALKOHOLOWY ŚRODEK DO DEZYNFEKCJI RĄK I POWIERZCHNI Surfasteril Spray

Aktywne filtry