Nowość Żywność funkcjonalna
miękka warstwa polimerowa do podłóg - 746
  • miękka warstwa polimerowa do podłóg - 746

Polimer Soft - 746 - miękka warstwa polimerowa do podłóg

297,66 zł
Brutto Dostawa nawet do 24 godzin

Miękka warstwa polimerowa do podłóg

Pojemność
Ilość
Produkt dostępny

 

Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo zakupów

 

Dostawa zamówienia nawet w 24 godziny od zamówienia

Miękka warstwa polimerowa - Polimer SOFT

Gotowy środek nabłyszczający do podłóg, na bazie polimerów akrylowych, pozostawia połysk. Środek Polimer Soft 746 można stosować na wszystkie rodzaje powierzchni zarówno elastyczne jak i twarde t.j.: winyl, płytki, lastriko, beton, PCV i inne. Posiada właściwości antypoślizgowe. Sukcesywne polerowanie powierzchni maszynami wysokoobrotowymi podnosi efekt połysku, usuwa rysy i ślady powstałe podczas eksploatacji.

Sposób nakładania warstwy polimerowej Polimer Soft

Warstwę polimerową Polimer Soft należy nakładać za pomocą płaskiego mopa z nakładką z mikrofazy. Powierzchnie muszą być uprzednio dokładnie wyczyszczone.

Utwardzanie warstwy polimerowej Polimer Soft polerką:

Polerowanie za pomocą maszyny wysokoobrotowej poprawia wygląd nałożonego polimeru oraz przedłuża jej czas eksploatacji. Zalecamy polerowanie podłóg po nałożeniu powłok polimerowych oraz w trakcie ich użytkowania.

Sposób użycia Polimer Soft 746

Przed użyciem wstrząsnąć. Usunąć z powierzchni wszelkiego typu zanieczyszczenia. Dobrze osuszyć powierzchnię. Nałożyć preparat przy pomocy mopa lub miękkiej szmatki. W zależności od pożądanego efektu, zaleca się nałożenie 2-3 warstw środka. Uwaga: Każdą kolejną warstwę polimeru nakładać dopiero po całkowitym wyschnięciu poprzedniej. Po zakończeniu aplikacji należy powłokę polimeru pozostawić do wyschnięcia na co najmniej 1,5h. Nie używać silnie alkalicznych środków myjących, które mogą zniszczyć powstałą powłokę.

20 Przedmioty

Opis

Przeznaczenie
Środki do mycia podłóg

Specyficzne kody

Opinie (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Dobra warstwa polimerowa

Bardzo dobrze się nakłada i na długo zabezpiecza podłogę. Polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie