Polimer Soft

297,66 zł
Brutto Dostawa nawet do 24 godzin

Gotowy preparat nabłyszczający do posadzek, na bazie polimerów akrylowych, pozostawia połysk i zabezpiecza podłogę.

Pojemność
Ilość
Produkt dostępny

  • Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo zakupów Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo zakupów
  • Dostawa zamówienia nawet w 24 godziny od zamówienia Dostawa zamówienia nawet w 24 godziny od zamówienia

Polimer SOFT

Gotowy preparat nabłyszczający do posadzek, na bazie polimerów akrylowych, pozostawia połysk. Można stosować na wszystkie rodzaje powierzchni zarówno elastyczne jak i twarde t.j.: winyl, płytki, lastriko, beton, PCV i inne. Posiada właściwości antypoślizgowe. Sukcesywne polerowanie powierzchni maszynami wysokoobrotowymi podnosi efekt połysku, usuwa rysy i ślady powstałe podczas eksploatacji.

Łatwy sposób nakładania:

Z łatwością nałożysz warstwy polimeru na czystej powierzchni dzięki nakładce z mikrofazy.

Utwardzanie polerką:

Polerowanie za pomocą maszyny wysokoobrotowej poprawia wygląd nałożonego polimeru oraz przedłuża jej czas eksploatacji. Zalecamy polerowanie podłóg po nałożeniu powłok polimerowych oraz w trakcie ich użytkowania.


SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem wstrząsnąć. Usunąć z powierzchni wszelkiego typu zanieczyszczenia. Dobrze osuszyć powierzchnię. Nałożyć preparat przy pomocy mopa lub miękkiej szmatki. W zależności od pożądanego efektu, zaleca się nałożenie 2-3 warstw środka. Uwaga: Każdą kolejną warstwę polimeru nakładać dopiero po całkowitym wyschnięciu poprzedniej. Po zakończeniu aplikacji należy powłokę polimeru pozostawić do wyschnięcia na co najmniej 1,5h. Nie używać silnie alkalicznych środków myjących, które mogą zniszczyć powstałą powłokę.

20 Przedmioty

Opis

Przeznaczenie
Podłogi