• Nowy

DR SHAKE - środek do konserwacji plastików

24,60 zł
Brutto Dostawa nawet do 24 godzin

Środek do pielęgnacji plastików samochodowych

Pojemność
Ilość
Produkt dostępny

  • Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo zakupów Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo zakupów
  • Dostawa zamówienia nawet w 24 godziny od zamówienia Dostawa zamówienia nawet w 24 godziny od zamówienia

Preparat do czyszczenia, mycia i usuwania trudnych zanieczyszczeń z powierzchni wykonanych z tworzyw sztucznych (PP i PE) np. plastikowych mebli ogrodowych, plandek, plastikowych elementów karoserii i tapicerek samochodów oraz przyczep campingowych, obudowy plastikowych starych komputerów, drukarek itp.

Sposób użycia

Lekko wstrząśnij przed użyciem. Preparat nanieść na czyszczoną powierzchnię, odczekać chwilę do 1 minuty (czas aktywacji). Następnie przetrzeć ręcznikiem papierowym i umyć powierzchnię, po czym spłukać dokładnie wodą. Nie dopuszczać do zasychania preparatu. Czynność powtórzyć jeżeli efekt jest niedostateczny. Po wyschnięciu umytej powierzchni można nanieść preparat nabłyszczający.

Uwaga: przed zastosowaniem wykonaj próbę w niewidocznym miejscu. Wymywa zanieczyszczenia włącznie z zdegradowanym plastikiem. Nie stosuj, gdy po użyciu pozostawia trudno zmywalny nalot. Gdy preparat wyschnie na powierzchni mogą tworzyć się zacieki. Nie stosować na metal. Produkt przeznaczony dla profesjonalistów.

DRA029
20 Przedmioty

Opis

Przeznaczenie
Kokpit samochodu